Юрист онлайн в Харкові

Юридична допомога в Харкові може бути потрібна людині в різних ситуаціях і, завдяки розвитку технологій, зараз немає необхідності витрачати час на похід в адвокатську контору, можна скористатися послугою юрист онлайн. У цьому випадку ви отримаєте професійну підтримку та допомогу з дому чи офісу. Вам можуть запропонувати будь-які сервіси для отримання послуги: Skype, WhatsApp, Meets, Zoom і т.д.

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Юридична консультація онлайн в сервісі E-advokat

Порядок надання послуг

Юридична консультація онлайн в сервісі E-advokat

Юрист в Харкові оцінить вашу ситуацію, при необхідності ви можете надіслати електронною поштою документи для ознайомлення, описати свою проблему, поставити будь-які питання.

До переваг такої послуги відносять:

 • значну економію часу;
 • можливість скористатися юр. консультацією з дому чи офісу;
 • можливість отримати допомогу адвоката з будь-яких питань, які цікавлять вас, що лежать в області сімейного, адміністративного, житлового, трудового права і т.д.;
 • можливість швидко отримати допомогу.

Представники компанії Е-адвокат у Харкові працюють як з фізичними, так і юридичними особами. Якщо у вас виникли проблеми, ви не знаєте, як діяти в ситуації, записуйтесь на прийом до юриста онлайн. Ви отримаєте оперативну та ефективну професійну допомогу.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Як отримати юридичну консультацію онлайн?

  Онлайн консультація юриста може проводитись за допомогою будь-яких сучасних програм: у чаті вайбера або ватсапа, голосового зв'язку, скайпу. Ви також можете отримати юридичну допомогу за телефоном.
 • В якому форматі надаються документи?

  Усі необхідні документи ви можете відсканувати або сфотографувати та надіслати електронною поштою або завантажити в чат.
 • Як формується вартість юридичної онлайн-консультації?

  Скільки коштуватиме консультація юриста онлайн в Харкові залежить від складності вашої проблеми, від того, яка попередня підготовка знадобиться юристу, від тривалості сеансу зв'язку.
 • Чи можна отримати допомогу адвоката онлайн, перебуваючи в іншій країні?

  Фахівці міста Харків проводять онлайн консультації та надають ефективну допомогу людям, які можуть перебувати в будь-якій країні та будь-якому місті України.

Консультація юриста online мало чим відрізняється від очного прийому. Ви зможете спілкуватися з найкращими юристами Харкова, перебуваючи у будь-якому місті України та навіть за межами країни. 

Які послуги надає юрист онлайн в Е-адвокат

У режимі онлайн представники компанії Е-адвокат у Харкові можуть надавати широкий спектр послуг для компаній та фізичних осіб. Такий формат зручний, якщо потрібна термінова допомога або ви не маєте можливості приїхати в адвокатську контору. Юрист онлайн у Харкові надасть дистанційно наступні послуги:

 • перевірка чи укладання договорів для юридичних та фізичних осіб;
 • складання позовів та іншої документації;
 • розробка плану дій у складній ситуації;
 • визначення ваших прав (вас поінформують про ваші права в певної ситуації, при необхідності, ви можете дізнатися точні номери та дати прийняття відповідних Законів України);
 • професійні поради (адвокат відповість на всі запитання, розкаже, як діяти в ситуації, проконсультує з ваших прав, Положення та розділи Законодавства тощо).

При бажанні клієнта прийом адвоката онлайн через інтернет в Харкові може проводитися анонімно. Вам не потрібно проходити реєстрацію на нашому сайті та вказувати свої персональні дані. Клієнти можуть розраховувати на дієву юридичну допомогу та високий рівень професіоналізму наших юристів.

Етапи проведення онлайн консультації

Юридична консультація онлайн у Харкові проводиться наступним чином: клієнт зв’язується з юристом, погоджує зручний час. Якщо спеціалісту потрібно попередньо ознайомитися з документами, що стосуються вашої справи, потрібно надіслати скани або фотографії на електронну пошту.

У погоджений час ви зв’язуєтеся з юристом та отримуєте допомогу з вашої проблеми. Обов’язково підготуйтеся до розмови: запишіть питання, які ви плануєте поставити спеціалісту, переконайтеся, що ваш інтернет-зв’язок стійкий, будьте готові докладно описати ситуацію. Після закінчення консультації в Інтернеті проводиться оплата послуг юриста.

Безкоштовна консультація

У деяких випадках наші клієнти можуть отримати безкоштовну консультацію онлайн. Це можливо, якщо за результатами ви заключите з нашою компанією договір на надання додаткових послуг: юридичний супровід угоди, судове представництво тощо.

Безкоштовно ми можемо проконсультувати клієнтів, які мають з нами діючі договори на надання юридичної допомоги. Крім того, безкоштовна консультація юриста онлайн може бути надана, якщо ваше питання не забере у юриста багато часу і не вимагатиме попередньої підготовки.

Платна консультація

Платна допомога юриста онлайн у Харкові – це повноцінна правова підтримка, що дозволяє вирішити різноманітні проблеми. У цьому випадку фахівець ретельно вивчить усі надані документи, проаналізує ситуацію та надасть повну інформацію з вашого питання.

Консультація юриста по телефону

Юридична консультація по телефону підійде, якщо у вас немає можливості зв’язатися з юристом в Харкові в режимі он-лайн за допомогою сервісів відео/аудіозв’язку. У цьому випадку вам також потрібно буде заздалегідь надіслати всі документи та скласти перелік питань. Таку послугу юристи Харкова також надають клієнтам із будь-якого регіону.

Вартість юридичної онлайн консультації в Е-адвокат у Харкові

Вартість онлайн прийому юриста у Харкові залежить від складності вашої проблеми. Наші розцінки складаються з наступних параметрів:

 • витрати часу (причому, враховується як безпосередньо час спілкування з юристом, але й детальний аналіз вашої ситуації, вивчення документів тощо);
 • складність проблеми;
 • необхідність супутніх послуг (наприклад, складання позову, редагування або перевірка договору тощо);
 • область права, в рамках якої вам потрібна допомога.

Якщо вам потрібна юридична консультація, зв’яжіться з нашими представниками. Ми розрахуємо вартість послуги та підберемо зручний час та відповідний формат для спілкування з нашими адвокатами.