Адвокат по спадщині в Харкові

Адвокат, який спеціалізується на вирішенні спадкових суперечок, – досить затребуваний спеціаліст, у тому числі й місті Харкові. Консультація адвоката по спадщині у Харкові може знадобитися при розподілі майна між учасниками спору, оформленні документів та позовних заяв до суду, а також інших спадкових питаннях. У спадок може передаватися не тільки нерухоме майно (будинки та квартири), але й акції, частки на права володіння компаніями, фондами та інше. Розподіл майна між спадкоємцями потребує кваліфікованої правової допомоги профільного адвоката на всіх етапах справи. Його спеціалізація та досвід дозволять повною мірою врегулювати спірні питання. Адвокатський сервіс E-advokat надає юридичні послуги у Харкові за доступними цінами.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація з питань спадщиниот 500 грн
Письмова консультація з питань спадщиниот 1000 грн
Підготовка позовної заяви 2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката у судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справиот 1500 грн
Супровід судової справи у першій інстанціїот 10000 грн
Супровід судової справи до апеляційної/касаційної інстанціїот 15000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Консультації адвоката по спадщині у Харкові

Порядок надання послуг

Консультації адвоката по спадщині у Харкові

Юридична консультація адвоката по спадковим справам є необхідним етапом у кожному випадку, коли людина стикається зі спадковими питаннями. Консультація адвоката по спадщині часто допомагає уникнути виникнення спірних ситуацій та вирішити спадкові суперечки на початковому етапі.

На консультації обговорюються аспекти, які необхідно вирішити для набуття спадщини:

 • Вирішення спадкових суперечок у Харкові можна врегулювати у договірному чи судовому порядку. У першому випадку допомога юриста полягає у проведенні переговорів та оформленні документів.
 • Часто достатньо визначити законні підстави шляхом документального підтвердження, щоб інші спадкоємці відмовилися від вимог або знизили обсяг претензій.
 • Правильна стратегія ведення переговорів адвоката по спадщині врегулює суперечку із взаємним задоволенням сторін.
 • У разі вирішення спору в судовому порядку адвокат представляє інтереси клієнта та відстоює права на спадщину в суді міста Харкова.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Чи можна відмовитись від спадщини?

  Так, відмовитись від спадщини має право кожен громадянин України. Головне, правильно юридично оформити відмову, щоб до спадкоємця не було майнових та інших претензій надалі.
 • У який термін треба розпочати спадщину у Харкові?

  У загальному випадку термін набуття спадщини – шість місяців після смерті спадкодавця, після відмови від права на спадкування – три місяці.
 • Чи успадковуються кредитні борги померлого?

  У деяких випадках так. Банки та інші кредитні організації мають шість місяців, щоб звернутися до суду після смерті кредитного боржника спадкодавця про стягнення боргів зі спадкоємців його майна.
 • Як оскаржити заповіт?

  Оскаржити заповіт можна у суді. На консультації адвокат проведе оцінку правомірності претензій та визначить, чи можливе успішне вирішення справи на вашу користь.
 • Чи можна отримати інформацію про наявність заповіту?

  Нотаріально оформлений заповіт реєструється в Єдиному реєстрі спадкових справ та заповітів. Адвокат по спадщині має право отримувати таку інформацію.

Адвокат зі спадкових справ у E-advokat – це якісна юридична допомога. Залучення профільного фахівця гарантує впевненість у правильному документальному оформленні. Кваліфікований спеціаліст пропонує стратегію та план ведення спору, грамотне прогнозування та аналіз конкретної юридичної ситуації, пов’язаної зі спадщиною.

Правильно складені позовні заяви, клопотання, заперечення та розумна стратегія допомагають виграти справу в суді або успішно вирішити спадкову суперечку шляхом досудової угоди.

У яких випадках виникає потреба у послугах адвоката зі спадкових справ?

Досвідчений юрист у спадкових справах у Харкові займається оформленням прийняття спадщини та вирішенням спорів. Проблеми при оформленні можуть бути різні:

 • складнощі в оформленні документів на право власності;
 • проблеми з отриманням виписок, довідок із міських та обласних держустанов, відновленням нотаріальних та архівних записів;
 • пропущено встановлені Законом строки прийняття спадщини;
 • спірні моменти з іншими спадкоємцями першої, другої та третьої черги;
 • необхідність оскаржити заповіт у суді, змінити перелік майна, що успадковується, визначити частку у спадщині.

Адвокат по спадщині у Харкові дозволить уникнути непорозумінь, помилок та втрати власності. Часто через смерть родича рішення спадкових справ відкладаються на невизначений термін. Такі затримки можуть призвести до фінансових втрат. Досвідчений адвокат по спадщині допоможе розібратися у всіх складностях із документами, врегулювати питання з іншими спадкоємцями, а також вирішити складні правові суперечки в суді в місті Харкові.

Вирішення спадкових спорів у Харкові без судового провадження

Юрист по спадщині забезпечує дотримання ваших прав не лише у судових засіданнях. Часто претензії щодо спадщини можна вирішити поза судом. Допомога адвоката необхідна при нотаріальному оформленні спадщини у Харкові:

 • вступ у спадок у нотаріальній конторі;
 • перевірка необхідного пакета документів на оформлення спадщини;
 • юридичний супровід до отримання документа про право наслідування;
 • подання документів для реєстрації про вступ у право власності у відповідні державні організації.

Вирішення спадкових спорів в суді

Підтримка та правовий супровід адвоката у Харкові допоможуть успішно вирішити питання спадщини в суді:

 • правильне, складання позовної заяви, заперечень та апеляцій;
 • підготовка документів для подання до суду;
 • правовий та юридичний супровід у судових засіданнях для вирішення спадкових спорів на користь клієнта;
 • оскарження судових рішень;
 • правовий аналіз, пошук підтверджень позовних вимог;
 • отримання та реєстрація судового рішення у відповідних державних інстанціях.

Підтримка та розгорнуті консультації адвоката по спадщині забезпечать дотримання вимог Закону.

Особливості вирішення спорів у Харкові

Спори при вступі у спадщину між спадкоємцями можуть бути різними, часто вони залежать від сімейних відносин, розбіжностей, участі (фінансової та фізичної) у житті спадкодавця. Щоб адвокат ознайомився з усіма правовими ситуаціями, потрібна первинна консультація.

Також участь юриста доцільна при визначенні часток подружжя, усуненні учасників у яких немає законних підстав для отримання спадщини, визнання заповіту недійсним у судовому порядку. На етапі консультацій можна визначити попередній комплект підтверджуючих документів, свідоцтв, архівних даних для вирішення спору.

Фактичний вступ у спадщину не гарантує, що інші спадкоємці другої та третьої черги не будуть претендувати на майно. Адвокат допоможе довести права фактичного спадкоємця, оскаржити претензії інших спадкоємців у суді або зменшити їх частки у праві на майно.

Часто правовий спір передбачає отримання архівних даних, що підтверджують факт реєстрації та встановлення родинних відносин. Адвокати по спадщині стикаються з такими питаннями на різних етапах ведення справи.

Юридичний сервіс пропонує допомогу у різних галузях сімейного права. Для отримання більш детальної інформації консультацію може провести фахівець зі спадкових справ.

У чому полягає юридична допомога адвоката зі спадкових справ

Адвокат займається підготовкою необхідних паперів та документів, врегулюванням спірних питань із ближніми та далекими родичами, забезпечує правовий супровід справи у суді, допомагає швидко зареєструвати право власності у нотаріуса. На консультації спеціаліст уточнює деталі конкретного спадкового питання, складає попередній список необхідних документів, пропонує шляхи вирішення складних ситуацій.

Спадкове право охоплює широке коло юридичних питань – уточнити всі деталі та нюанси дозволяє усна чи письмова консультація досвідченого адвоката. Хороший юрист допоможе знайти вирішення спадкових спорів, орієнтуючись на конкретну ситуацію, у межах чинного Закону.

Сервіс E-advokat у Харкові надає консультації та правовий юридичний супровід спадкових питань. У штаті працюють акредитовані адвокати, які працюють у цій галузі права не менше ніж п’ять років. Також ми залучаємо спеціалістів вузького профілю для вирішення складних фінансових, немайнових спорів із прав спадщини.

Перелік послуг юриста по спадщині

Ми надаємо юридичні послуги з оформлення, підтвердження, заперечення спадкових прав, серед яких:

 • консультації (усні та письмові) з виробленням плану ведення справи, аналізом конкретної ситуації, пошуком шляхів для вирішення питання спадкування;
 • складання юридичних документів, позовних заяв, запитів, апеляцій, заперечень у справі;
 • пошук архівних даних у Харкові та по території України, допомога в отриманні інформації;
 • нотаріальне оформлення спадщини;
 • допомога щодо оформлення додаткових документів;
 • поновлення втрачених, зіпсованих документів на право власності;
 • правова допомога щодо заперечення заповіту;
 • відновлення терміну набуття спадщини;
 • захист клієнта у суді;
 • оскарження, визнання недійсними нотаріальних дій;
 • спадкові спори, розділ часток;
 • вирішення питань передачі бізнесу, немайнових прав у спадок.

Ми забезпечуємо повну правову підтримку адвоката для прийняття спадщини відповідно до законів України.

Порядок надання послуг у E-advokat

Для надання допомоги потрібна особиста консультація у Харкові. Під час зустрічі обговорюються всі нюанси конкретної справи, з’ясовуються спірні моменти та пропонується оптимальний шлях вирішення складної ситуації.

Під час зустрічі адвокат вивчить правові документи, складе список необхідних паперів, докладно розповість про ваші права на майно. Досвідчені юристи визначать термін збору потрібних документів.

Часто справи про спадщину, які на перший погляд здавалися складними та тривалими, вирішуються швидко, тому що для цього є всі законні підстави. У вирішенні суперечок із родичами адвокат по спадщині надає допомогу у веденні переговорів, роз’яснює деякі правові аспекти суперечок.

Щоб дізнатися, скільки коштують послуги адвоката зі спадкових справ, ви можете звернутися за телефоном 050 223-17-15 або написати нам у Телеграм https://t.me/e_advokat.

При оформленні спадщини іноді потрібно отримати додаткові документи, довідки, архівні виписки та інші свідоцтва. Адвокат оперативно збере всі документи для нотаріального оформлення або судового розгляду. Присутність адвоката в суді забезпечить впевненість, спокій, дозволить відстояти свою позицію та права.

Ми пропонуємо послуги повного правового супроводу спорів про прийняття спадщини у Харкові – від збору документів до реєстрації майнових прав у державних інстанціях.

Як замовити послуги адвоката у Харкові?

Замовити юридичні послуги та записатися на консультації у Харкові можна за телефоном 050 223-17-15 або за допомогою онлайн заявки на сайті адвокатського сервісу. Представник сервісу передзвонить вам у вказаний час.

За потреби можливий виїзд адвоката зі спадкових спорів. Ми надаємо юридичну підтримку у Харкові та прилеглих населених пунктах, забезпечуємо представництво у суді та позасудове врегулювання спорів.