Адвокат по сімейним справам в Харкові

Сімейний адвокат займається майновими і немайновими питаннями. Адвокати нашого юридичного сервісу будуть намагатися залагодити спорні питання на стадії досудового розгляду, якщо це не вдасться – ми допоможемо виграти вашу справу в суді.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація з питань сімейного праваот 500 грн
Письмова консультація з питань сімейного праваот 1000 грн
Підготовка позовної заяви2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката в судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справиот 1500 грн
Супровід судової справи в першій інстанціїот 10000 грн
Супровід судової справи в апеляційній/касаційній інстанціїот 15000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Порядок надання послуг адвоката з питань сімейного права

Послуги адвоката по сімейних справах

Порядок надання послуг адвоката з питань сімейного права

Адвокат по сімейним справам зустрічається з клієнтом. При зустрічі він проводить первинне опитування клієнта, просить його розповісти про себе і про обставини справи. Після цього вибирається стратегія захисту і способи відстоювання його прав. Складається договір на надання адвокатських послуг. У ньому вказується термін дії договору, ціна послуг адвоката і план його дій.

Після підписання договору сімейний адвокат отримує право захищати свого клієнта в суді. При необхідності надаються щотижневі або щомісячні звіти. Послуги адвоката по сімейним спорам вважаються виконаними при вирішення конфліктної ситуації – в досудовому або в судовому порядку.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Які справи розслідує сімейний адвокат?

  Сімейні справи, за якими потрібні послуги адвоката, - це, перш за все, шлюборозлучні процеси, встановлення або зміна розмірів аліментів, встановлення батьківства або позбавлення батьківських прав. Всі ці справи відповідно до Сімейного Кодексу повинні вирішуватися в суді. Присутність адвоката в судовому процесі обов'язкова.
 • Скільки коштує консультація адвоката по сімейним справам?

  Скільки коштують адвокатські послуги в Харкові? Консультація адвоката по сімейним спорам починається від 200 грн. У цю вартість включено ознайомлення з матеріалами справи. Консультації по телефону можуть надаватися безкоштовно, але вони дають лише загальні поради щодо спірного питання. Ознайомлення з документами, які надає клієнт, і оцінка перспектив звернення до суду буде коштувати вже від 500 грн. За такими же розцінками надається юридична допомога, що включає в себе написання позовної заяви, касаційних скарг та ін.
 • Які ціни послуг сімейного юриста?

  Часто можна почути: «Порадьте адвоката, щоб він проконсультував недорого, потрібна допомога юриста по аліментах». Якісна правова допомога не може коштувати дешево. Компанія «E-Advokat» надає професійну допомогу за розумні ціни. На етапі досудового розгляду юридичні послуги коштуватимуть від 1000 грн. Оскарження дій чи бездіяльності державних або місцевих органів влади - від 1000 грн. Представництво в суді першої інстанції - від 2500 грн.

З нормами сімейного права стикається кожна людина і кожна сім’я. Сімейний адвокат бере участь у вирішенні майнових та немайнових спорів між членами сім’ї і їх родичами. Адвокат спробує вирішити спірну ситуацію в досудовому порядку. Якщо це неможливо, то він передає справу до суду. Юридичне агентство «E-Advokat» допоможе вам виграти справу в суді або залагодити сімейний спір в досудовому порядку.

Чим займається сімейний адвокат?

Сімейні адвокати в Харкові займаються суперечками з майнових, немайнових питань, які виникають між членами сім’ї. У сімейному праві членами сім’ї є подружжя, діти, батьки, усиновителі, опікуни, піклувальники, інші родичі до шостого ступеня споріднення.

У сімейному праві України під поняттям сім’я мається на увазі спільне проживання повнолітніх і неповнолітніх осіб на підставі кровної спорідненості, укладеного шлюбу, а також інших підставах, що не заборонені законом. Правами члена сім’ї має і самотня людина. У нього можуть виникнути майнові та немайнові спори з родичами, які з ним не проживають.

Сімейний юрист в м. Харків вирішує такі суперечки, як встановлення, зміну, припинення та анулювання майнових відносин між членами сім’ї та їх родичами. Найчастіше, це розподіл майна в шлюборозлучних справах, встановлення розміру аліментів, відновлення майнових прав неповнолітніх і т. д.

Адвокат розглядає примусове виконання батьківських і синівських обов’язків (утримання дітей або недієздатних батьків), припинення дій, що суперечать нормам сімейного права, відновлення правових відносин, що існували до факту порушення (наприклад, оскарження порушення майнових прав неповнолітніх).

Ще одним з напрямків є відшкодування майнової та моральної шкоди, якщо це передбачено сімейним правом.

Види сімейних спорів

Адвокат з питань сімейного права залучається для вирішення суперечок при розірванні шлюбу, розподілі майна, а також для вирішення таких суперечок, як:

 • визначення місця проживання дітей та порядок їх зустрічей з батьком, який проживає окремо від них;
 • встановлення факту родинних відносин (проживання в цивільному шлюбі);
 • встановлення факту окремого проживання одного з членів сім’ї;
 • стягнення аліментів з колишнього чоловіка або дружини;
 • встановлення батьківства;
 • позбавлення батьківських прав.

Майнові спори між подружжям або родичами можуть бути вирішені в досудовому порядку за взаємною згодою сторін. Але такий результат можливий тільки при активній участі юриста з сімейних спорів.

Немайнові спори (розірвання шлюбу, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, встановлення факту цивільного шлюбу і т. д.) в Україні вирішуються тільки в судовому порядку.

При цьому участь в суді юриста обов’язкова. Він прекрасно знає норми сімейного права і відмінно розбирається в бюрократичних процедурах, за якими проходить судове засідання. При підготовці до судового процесу по сімейній справі адвокат вимагатиме від нотаріуса на підставі адвокатського договору запевнити своєю печаткою документи, виписки, рахунки і т. д.

Як проходить консультація у юриста з сімейних питань?

Кваліфікований адвокат ніколи не дає консультації «на слух», по телефону або за допомогою онлайн-месенджерів. По телефону він дасть тільки загальні відповіді на питання, а все його поради зводяться до одного: необхідно зустрітися особисто і надати документи, що стосуються справи.

Досвідчений юрист при проведенні консультації проводить первинне опитування клієнта. При опитуванні юрист з’ясовує всі обставини справи, вивчає документи, які надає клієнт. Після того, як юридична консультація завершилась, адвокат дає висновок про перспективи справи в суді або складає список документів, які клієнт повинен надати. Можливо, необхідно, щоб нотаріус запевнив документи своєю печаткою.

Кращий результат завершення консультації – це підписання договору про надання адвокатських послуг. На підставі цього договору адвокату вже можна виконувати ряд процесуальних дій – направляти адвокатські запити, вимагати від державних та місцевих органів документи, виписки з реєстрів і т. д.

Особливості шлюборозлучних справ

Спеціаліст з розлучень зазвичай під час судового засідання по шлюборозлучному процесу вирішує відразу декілько видів сімейних спорів:

 • розірвання шлюбу як правових відносин між подружжям;
 • розділ між ними спільно нажитого майна;
 • вирішення спірних питань з нерухомості;
 • встановлення місця проживання дітей;
 • встановлення розміру аліментів або позбавлення батьківських прав.

Адвокат зі шлюборозлучних справ згідно з укладеним адвокатським договором може представляти права і інтереси одного з подружжя або права і інтереси неповнолітніх дітей.

Розлучення – це не тільки розірвання шлюбу. Це ще переривання майнових відносин між подружжям. Сімейна пара ділить порівну все нажите майно між собою. Розірвання шлюбу припиняє таке правове відношення, і все нажите рухоме і нерухоме майно ділиться між колишнім подружжям.

Також повинні бути дотримані майнові права дітей. Дитина також може претендувати на частину майна, тому його права адвокат по розлученню може захищати окремо від батьків.

Судова практика в сімейних справах найчастіше стає на сторону жінок. Тому при розлученні чоловікам обов’язково треба наймати адвоката для відстоювання їх інтересів у суді. Якщо жінка розлучається з іноземцем, то їй також буде потрібна допомога юристів в сфері шлюборозлучних процесів для відстоювання її майнових прав.

Ціни послуг сімейних юристів

Як знайти хорошого юриста з сімейних питань в Харкові? Послуги за рішенням сімейних конфліктів надає адвокатська фірма «E-Advokat» (Україна). Наші юристи успішно працюють в судах Харкова, а під сферу нашої діяльності потрапляє вся Харківська область.

Наші ціни – найкращі в Харківській області. Якість нашої роботи і високий рейтинг серед адвокатських компаній підтверджують хороші відгуки наших клієнтів.

Вартість послуг адвоката залежить від складності завдань, які він повинен вирішити під час судового засідання. Також ціна роботи юриста залежить від тривалості судового засідання. Якщо воно продовжується більше трьох годин, то адвокат отримує право вимагати доплату за переробку.