Адвокат по сімейним справам в Харкові

Сімейний адвокат в Харкові це фахівець, який допоможе вирішити спори, що стосуються найделікатніших питань у житті кожної людини. Кожен із нас протягом життя стикається з проблемами, які врегульовані сімейним законодавством України. Шлюбний процес, аліменти, спори про місце проживання дитини, розподіл майна під час розлучення, спадкові питання, утримання літніх батьків тощо. Досвідчений адвокат по сімейним справам в місті Харків допоможе врегулювати сімейні спори будь-якої складності.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація з питань сімейного праваот 500 грн
Письмова консультація з питань сімейного праваот 1000 грн
Підготовка позовної заяви2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката в судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справиот 1500 грн
Супровід судової справи в першій інстанціїот 10000 грн
Супровід судової справи в апеляційній/касаційній інстанціїот 15000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Порядок надання послуг сімейного адвоката

Порядок надання послуг

Порядок надання послуг сімейного адвоката

Адвокат по сімейним справам зустрічається із клієнтом. Під час зустрічі він проводить первинне опитування клієнта, просить його розповісти про обставини справи та вивчає надані документи. Після цього обираються шляхи вирішення сімейного спору.

У разі необхідності захисту та відстоювання прав клієнта укладається договір на надання адвокатських послуг. У ньому вказується термін дії договору, ціна послуг адвоката та план його дій.

Після підписання договору адвокат отримує право захищати свого клієнта у суді. За потреби надаються щотижневі або щомісячні звіти. Послуги адвоката з сімейних спорів вважаються виконаними під час вирішення конфліктної ситуації – у досудовому чи судовому порядку.

Юридичний сервіс E-advokat в Харкові надасть сімейного юриста, який допоможе залагодити вашу справу на стадії досудового розгляду, якщо це не вдасться – ми допоможемо виграти вашу справу у суді. Сімейний юрист вирішує такі суперечки, як встановлення, зміна, припинення та анулювання майнових відносин між членами сім’ї та їх родичами. Найчастіше це розподіл майна в шлюборозлучних справах, встановлення розміру аліментів, відновлення майнових прав неповнолітніх тощо.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Які справи розслідує сімейний юрист?

  Сімейні справи, за якими потрібні послуги адвоката, - це насамперед шлюборозлучні процеси, встановлення або зміна розмірів аліментів, встановлення батьківства або позбавлення батьківських прав. Усі ці справи відповідно до Сімейного Кодексу мають вирішуватись у суді. Присутність адвоката у судовому процесі – обов'язкова.
 • Скільки коштує консультація адвоката по сімейним справам?

  Скільки коштують адвокатські послуги в Харкові? Консультація адвоката з сімейних спорів починається від 500 грн. У цю вартість включено ознайомлення із матеріалами справи. Консультації по телефону можуть надаватися безкоштовно, але вони дають лише найзагальніші поради щодо спірного питання. Ознайомлення з документами, наданими клієнтом, та оцінка перспектив звернення до суду коштуватиме вже від 750 грн. За такими ж розцінками надається юридична допомога, що включає написання позовної заяви, касаційних скарг та ін.
 • Які ціни послуг сімейного юриста в Харкові?

  Часто можна почути: «Порадьте адвоката, щоб він узяв недорого, потрібна допомога юриста з аліментів». Якісна правова допомога не може коштувати дешево. Компанія «E-Advokat» в Харкові надає професійну допомогу за розумні ціни.
 • Скільки коштує допомога сімейного юриста?

  На етапі досудового розгляду юридичні послуги коштуватимуть від 1000 грн. Оскарження дій чи бездіяльності державних чи місцевих органів влади – від 1000 грн. Представництво у суді першої інстанції – від 2500 грн.

З нормами сімейного права стикається кожна людина та кожна сім’я. Сімейний адвокат бере участь у вирішенні майнових та немайнових спорів між членами сім’ї та їх родичами. Адвокат спробує вирішити спірну ситуацію у досудовому порядку. Якщо це неможливо, він передає справу до суду. Юридична агенція «E-Advokat» допоможе вам виграти справу в суді або залагодити суперечку в досудовому порядку.

Чим займається сімейний адвокат? 

Сімейні адвокати в Харкові займаються суперечками щодо майнових, немайнових питань, що виникають між членами сім’ї. У сімейному праві членами сім’ї є подружжя, діти, батьки, усиновителі, опікуни, піклувальники, інші родичі до шостого ступеня споріднення.

У сімейному праві України під поняттям сім’я мається на увазі спільне проживання повнолітніх та неповнолітніх осіб на підставі кровної спорідненості, укладеного шлюбу, а також інших підстав, які не заборонені законом. Правами члена сім’ї має і самотня людина. У нього можуть виникнути майнові та немайнові суперечки із родичами, які з ним не проживають.

Сімейний юрист у м. Харків вирішує такі суперечки, як встановлення, зміна, припинення та анулювання майнових відносин між членами сім’ї та їхніми родичами. Найчастіше це розподіл майна в шлюборозлучних справах, встановлення розміру аліментів, відновлення майнових прав неповнолітніх тощо.

Адвокат розглядає примусове виконання батьківських та синівських обов’язків (утримання дітей або недієздатних батьків), припинення дій, що суперечать нормам сімейного права, відновлення правових відносин, що існували до факту порушення (наприклад, заперечення порушення майнових прав неповнолітніх).

Ще одним із напрямів є відшкодування майнової та моральної шкоди, якщо це передбачено сімейним правом.

Види сімейних суперечок 

Адвокат по сімейному праву залучається для вирішення спорів при розірванні шлюбу, розподілі майна, а також для вирішення таких спорів, як:

 • визначення місця проживання дітей та порядок їх зустрічей з одним з батьків, який проживає окремо від них;
 • встановлення факту сімейних відносин (проживання у цивільному шлюбі);
 • встановлення факту окремого проживання одного із членів сім’ї;
 • стягнення аліментів з колишнього чоловіка чи дружини;
 • встановлення батьківства;
 • позбавлення батьківських прав.

Майнові суперечки між подружжям чи родичами можуть бути вирішені в досудовому порядку за обопільною згодою сторін. Але такий результат можливий лише за посередництва (як медіатора) юриста з сімейних спорів.

Немайнові суперечки (розірвання шлюбу, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, встановлення факту цивільного шлюбу тощо) в Україні вирішуються лише у судовому порядку.

При цьому участь у суді юриста є обов’язковою. Він чудово знає норми сімейного права і добре розуміється на бюрократичних процедурах. При підготовці до судового процесу з сімейних справ адвокат вимагатиме від нотаріуса на підставі адвокатського договору завірити своєю печаткою документи, виписки, рахунки тощо.

Як проходить консультація у юриста із сімейних питань? 

Хороший адвокат ніколи не дає консультації «на слух», телефоном або за допомогою онлайн-месенджерів. По телефону він дасть лише загальні відповіді на запитання, а всі його поради зводяться до одного: необхідно зустрітися особисто та надати документи, що стосуються справи.

Досвідчений юрист під час проведення консультації проводить первинне опитування клієнта. Під час опитування юрист з’ясовує всі обставини справи, вивчає документи, які надав клієнт. Після завершення юридичної консультації адвокат дає висновок про перспективи справи в суді або складає список документів, які клієнт повинен надати. Можливо, необхідно, щоб нотаріус засвідчив документи своєю печаткою.

Найкращий результат завершення консультації – це підписання договору про надання адвокатських послуг. На підставі цього договору адвокату вже можна виконувати низку процесуальних дій – надсилати адвокатські запити, вимагати від державних та місцевих органів документи, витяги з реєстрів тощо.

Особливості шлюборозлучних справ 

Фахівець із розлучень зазвичай під час судового засідання з шлюборозлучного процесу вирішує відразу кілька видів сімейних спорів:

 • розірвання шлюбу як правових відносин між подружжям;
 • розподіл між ними спільно нажитого майна;
 • вирішення спірних питань щодо нерухомості;
 • встановлення місця проживання дітей;
 • встановлення розміру аліментів чи позбавлення батьківських прав.

Адвокат по шлюборозлучних справах згідно з укладеним адвокатським договором може представляти права та інтереси одного з подружжя або права та інтереси неповнолітніх дітей.

Розлучення – це не лише розірвання шлюбу. Це ще переривання майнових відносин між подружжям. Сімейна пара ділить порівну все нажите майно між собою. Розірвання шлюбу припиняє таке правове відношення, і все нажите рухоме та нерухоме майно розподіляється між колишнім подружжям.

Також мають бути дотримані майнові права дітей. Дитина також може претендувати на частину майна, тому її права адвокат із розлучення може захищати окремо від батьків.

Судова практика у сімейних справах найчастіше стає на бік жінок. Тому при розлученні чоловікам обов’язково треба наймати адвоката для відстоювання їхніх інтересів у суді. Якщо жінка розлучається з іноземцем, їй також буде потрібна допомога юристів у сфері шлюборозлучних процесів для відстоювання її майнових прав.

Ціни послуг сімейних юристів в Харкові 

Как найти хорошего юриста по семейным вопросам в Харькове? Услуги по решению семейных конфликтов предоставляет адвокатская фирма «E-Advokat» (Украина). Наши юристы успешно работают в судах Харькова, а под сферу нашей деятельности попадает вся Харьковская область.

Наши цены – самые лучшие в харьковском регионе. Качество нашей работы и высокий рейтинг среди адвокатских компаний подтверждают хорошие отзывы наших клиентов, которые помещены на форум города.

Стоимость услуг адвоката в Харькове сильно зависит от сложности задач, которые он должен решить во время судебного заседания. Также цена работы юриста зависит от продолжительности судебного заседания. Если оно продолжится более трех часов, то адвокат получает право потребовать доплату за переработку.

Як знайти хорошого юриста з сімейних питань в Харкові? Послуги щодо вирішення сімейних конфліктів надає адвокатська фірма «E-Advokat» (Україна). Наші юристи успішно працюють у судах Харкова, а під сферу нашої діяльності попадає вся Харківська область

Наші ціни – найкращі у харківському регіоні. Якість нашої роботи та високий рейтинг серед адвокатських компаній підтверджують гарні відгуки наших клієнтів, які розміщені на форумі міста.

Вартість послуг адвоката в Харкові залежить від складності завдань, які він має вирішити під час судового засідання. Також вартість роботи юриста залежить від тривалості судового засідання. Якщо воно триватиме понад три години, то адвокат отримує право вимагати доплати за переробку.