Адвокат в Харкові

Юридичними послугами сьогодні користуються як фізичні, так і юридичні особи. Важливо обзавестися надійним партнером, який організовує захист ваших прав в суді. Штат, що складається з юристів і адвокатів, допоможе якісно вирішити питання своїх довірителів. А широка юридична практика сприяє швидкому вирішенню ситуації, що склалася.

Чим займаємося

Наші послуги

Основні юридичні послуги адвокатського сервісу E-advokat

Адвокат зі шлюборозлучних справ необхідний якщо подружжя не може поділити майно, дітей або одна з сторін проти розлучення.
Адвокати нашого юридичного сервісу будуть намагатися залагодити спорні питання на стадії досудового розгляду, якщо це не вдасться - ми допоможемо виграти вашу справу в суді.
1
Етапи надання послуг адвоката

Порядок надання послуг

Етапи надання послуг адвоката

Ведення справи складається з декількох етапів. Юридичні послуги – це допомога по складанню скарг, позовів, угод, договорів; надання консультації; представлення інтересів перед третіми особами від імені замовників. У в алгоритм роботи адвокатського бюро входить:

 • звернення – здійснюється первинний опитування клієнта;
 • зустріч в офісі – фахівці аналізують справа;
 • укладення договору – в документі узгоджуються терміни, план дій і ціна роботи;
 • надання правової допомоги.

Першочергове робота адвоката полягає в зборі та аналізі отриманої від клієнта інформації. Після аналізу при особистій зустрічі обговорюються конкретні терміни, план подальших дій і вартість послуг. Якщо розцінки і план дій влаштовують клієнта, підписується договір. У документі детально прописуються всі етапи надання допомоги.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Питання адвокату

Поширені запитання

Напрямки справ адвоката в Харкові

Юристи компанії «E-Advokat» в Харкові надають допомогу у вирішенні сімейних, цивільних і кримінальних справ. Про роботу організації можна дізнатися з відгуків на сайті.

Скільки коштує консультація адвоката?

Середня ціна на консультацію по розірванню шлюбу, стягнення аліментів починається від 400 грн, ціна на консультацію по по розділу майна, спадщину, іншим цивільним або сімейних справах – від 800 грн. Оплата послуг юриста необхідна після підписання договору про співпрацю.

Від чого залежить вартість юридичних послуг?

Ціна роботи адвоката розраховується індивідуально і залежить від чинників: галузь права, ступінь складності справи, необхідність представлення інтересів клієнта в суді і т.д.

Де знайти хорошого адвоката?

Досвідчені юристи працюють в Адвокатському бюро «E-Advokat», яке протягом довгого часу забезпечує правову допомогу жителям Московського і інших районів Харкова.

Послуги адвокатів в Харкові мають величезну затребуваність, незважаючи на високу конкуренцію. Консультація адвоката і практичне застосування порад допомагають жителям г Харкова дозволити сімейні суперечки, цивільні і кримінальні справи. Хороший юрист – велика рідкість, навіть незважаючи на величезну кількість фахівців у цій сфері. Досвідчені юристи адвокатського бюро «E-Advokat» – кваліфіковані фахівці по складних справах, і готові надати консультацію для фізичних і для юридичних осіб.

Основні напрямки діяльності адвоката в Харкові

Харків – динамічно розвивається місто-мільйонник в Україні. Кожен житель мінімум один раз в житті відчуває гостру необхідність в кваліфікованої правової допомоги. Допомога адвоката незамінна у вирішенні питань: від цивільних і сімейних до адміністративних і кримінальних галузей.

В таких умовах адвокатські послуги стають більш актуальними, а кількість фірм, які практикують надання адвокатських послуг зростає. Однак не всі юридичні контори мають в штаті професіоналів у вузьких сферах, чому суттєво погіршується якість роботи.

Компетентний адвокат – це не утопія, адвокатська контора «E-Advokat» – приклад кращої організації, в якій працюють відомі юристи. Великий досвід у вирішенні юридичних питань, а також позитивні відгуки про роботу бюро – гарантія отримати бажану допомогу від юриста. Бюро надає такі юридичні послуги, як:

 • надання юридичної консультації;
 • представництво і супровід в органах державної влади та судах;
 • вирішення спорів без суду;
 • допомогу в сімейних, житлових справах;
 • допомогу в цивільних, господарських, спадкових справах;
 • надання допомоги в адміністративних справах;
 • консультація і допомога у кримінальних справах.

Головний напрямок роботи адвокатів – допомога у вирішенні сімейних та цивільних справ. Вам потрібен сімейний юрист? Фахівці компанії допоможуть у вирішенні питань про розірвання шлюбу, позбавлення майна, позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів. Ми надамо допомогу в складанні шлюбних контрактів, а також визначення місця проживання дітей.

Доступна юридична консультація по цивільних справах, допомога в спорах з податковою інспекцією, складанні Адміністративних позовів. Жителі Харкова часто потребують оскарження рішення про застосування фінансових санкцій. Якщо ви не можете відвідувати судові засідання, ми представимо ваші інтереси по адмін справах на судовому засіданні. Адвокати у кримінальних справах захистять в суді за злочинами проти власності, кримінального провадження проти життя і здоров’я, ДТП.

Звернення до консультанта з юридичних справ забезпечить плідну роботу юриста з клієнтом. Чим раніше ви звернетеся за правовою допомогою, тим швидше отримаєте успішний результат справи. Кращий адвокат повинен відповідати таким критеріям як: відповідальність, професіоналізм, чесність і незалежність. Головним принципом адвокатської роботи залишається дотримання конфіденційності та адвокатської етики.

Від чого залежить вартість послуг адвоката?

Перш ніж відповісти, скільки коштує послуга юриста, необхідно зрозуміти, як формуються ціни. Адвокат детально вивчає весь обсяг поставлених перед ним завдань і обмірковує терміни, відведені на ведення справи. Крім того, в якості доповнення, в загальну вартість можуть входити витрати, супутні проблеми, яка виникла. Досвідчений харківський юрист визначає ціни на юридичні послуги самостійно. Також він може мати прайс-лист, де вказана ціна за годину роботи.

Адвокатська діяльність неминуче призводить до зростання числа постійних клієнтів. Такі клієнти можуть розраховувати на знижку. У деяких випадках матеріали, необхідні для ведення справи, потрібно витребувати в державних органах та інших установах. Вирішення цих питань також впливає на фінальну вартість юр. послуг.

Часом неможливо передбачити, скільки відбудеться судових засідань і яким буде їхній результат. З цієї причини в процесі розрахунку вартості важливо враховувати кожне окреме засідання в суді. Ціни в письмовій та усній формі також можуть коливатися. Якщо клієнта влаштовують тарифи, то договір укладається із зазначенням повної вартості.

Як проходить консультація юриста?

Юридичної консультації завжди передує підготовка, як юриста, так і клієнта. Консультація є першим етапом взаємин з клієнтом. Незважаючи на той факт, що консультація – тільки початковий етап побудови відносин юриста із клієнтом, цей етап один з найважливіших. Від правильно сформованої стратегії ведення судової справи, а також правильно спланованих правовідносин залежить результат справи.

Нерідко вчасно отримана консультація фахівця допомагає в подальшому уникнути більш серйозних проблем і зайвих витрат. У яких випадках необхідна правова консультація? Вона потрібна перед підписанням договору, отриманням кредиту, вступом у спадщину, складанням шлюбного контракту і т. Д.

У тому випадку, якщо виникла суперечка (судовий), то чим раніше ви звернетеся за консультацією, тим вище шанси на своєчасне надання грамотної юридичної допомоги. Скільки беруть за консультацію? Зазвичай бесіда з клієнтом проходить протягом години. За цей час клієнт повинен викласти суть проблеми в найдрібніших подробицях, щоб юрист зміг сформувати повноцінну картину того, що відбувається і окреслити подальший план дій.

Юриспруденція, як і всі науки, вимагає знань. Самовпевненість в судових справах недоречна, набагато важливіше знайти хорошого юриста. Щоб підготуватися до консультації:

 • підготуйте на папері список питань;
 • з’ясуйте, якими правами ви володієте в ситуації, що склалася;
 • викладайте суть проблеми ємко, але в деталях;
 • не варто проявляти «сором’язливість».

Надайте відразу повний пакет документів, який допоможе адвокату швидше увійти в курс справи. Також в ході консультації обмовляється, чи необхідна захист інтересів підопічного в суді і чи потрібно адвокату брати участь в судових засіданнях без особистої присутності клієнта. Недосвідчені юристи часто підміняють консультацію простим радою. Така поведінка фахівців неприпустимо і суперечить професійній етиці.

Чому важливо вибрати досвідченого юриста?

Кожна людина може зіткнутися з ситуацією, в якій будуть потрібні адвокатські послуги. Сьогодні безліч контор пропонують найняти адвоката, який знає кримінальний і цивільний кодекс, а також здатний вирішити сімейні та майнові суперечки.

Часто клієнтів більше цікавить, скільки коштують послуги, ніж досвід і кваліфікація фахівця. Але пам’ятайте, що хороші юристи завжди в пошані і частіше займаються профільної тематикою з вузькою спеціалізацією.

Досвід роботи хорошого юриста становить не менше 5 років. За цей час він напрацьовує досвід, формує клієнтську базу. Якщо ж вам потрібен недорогий фахівець, то навряд чи варто розраховувати на 100% позитивний результат справи. Тільки досвідчений юрист здатний виробити правильний і чіткий план дій, визначити терміни і зібрати всі необхідні документи.

Спеціаліст дорожить своїм ім’ям, тому докладає максимум зусиль для того щоб допомогти своєму клієнтові. Якщо ваш район Салтівка або Олексіївка, то вам точно підходить Адвокатське бюро «E-Advokat». Незалежні експерти дадуть правову оцінку ситуації. Сайт бюро містить адресу і номер телефону, за яким можна домовитися про попередньої консультації.