Адвокат з розподілу майна в Харкові

Розподіл майна – один із основних етапів шлюборозлучного процесу. Сімейна пара, яка за час перебування у шлюбі придбала цінне майно (автомобілі, нерухоме майно, коштовності тощо), стикається з необхідністю розділити нажите майно. Незалежно від того, чи виникають спірні моменти при розподілі майна або не виникають, фахівці рекомендують звернутися до послуг адвоката, які спеціалізуються на шлюборозлучних процесах, зокрема розподілу майна. За допомогою сервісу E-advokat ви маєте можливість отримати кваліфіковану юридичну допомогу адвоката з питань майна у місті Харкові та прилеглих населених пунктах. Адвокати з розподілу майна мають досвід ведення справ, успішних вирішень спорів у судах міста Харкова, надають консультації та повний список юридичних послуг на всіх етапах справ щодо поділу майна.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація з питань розподілу майнаот 500 грн
Письмова консультація з питань розподілу майнаот 1000 грн
Підготовка позовної заяви2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката в судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справиот 1500 грн
Супровід судової справи в першій інстанціїот 10000 грн
Супровід судової справи в апеляційній/касаційній інстанціїот 15000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Консультації адвоката з розподілу майна у Харкові

Порядок надання послуг

Консультації адвоката з розподілу майна у Харкові

Звернувшись до сервісу Е-advokat, ви отримаєте оперативну та кваліфіковану консультацію адвоката у сімейних справах, який роз’яснить усі законодавчі нюанси розподілу майна.

Адвокат по розподілу майна у місті Харкові під час консультації визначить ступінь складності справи, роз’яснить Ваші права та обов’язки згідно із законом, а також незрозумілі для вас нюанси законодавства. Крім того, визначить шляхи вирішення спірних питань у процесі розподілу майна.

Участь юриста по розподілу майна в Харкові можлива у спірних випадках на боці одного з подружжя. Також фахівець із розподілу майна може виступити як арбітр у вирішенні конфлікту та знаходження шляхів його вирішення. Крім того, відстоювання інтересів клієнта у досудових заходах дозволить значно скоротити тривалість процесу та забезпечити позитивне рішення суду. Надання юридичних послуг здійснюється у декілька етапів:

 1. Попередня юридична консультація з питань розподілу майна для загальної оцінки ситуації.
 2. Визначення шляхів захисту інтересів клієнта та вирішення спірних ситуацій при розподілі майна подружжя.
 3. Укладання договору надання послуг клієнту адвокатом.
 4. Представництво інтересів клієнта в суді або під час переговорів з одним із подружжя. Участь адвоката у судовому процесі можлива без присутності клієнта на засіданнях.

Адвокат з розподілу майна супроводжує клієнта на всіх етапах майнових суперечок до вирішення спору по суті (у тому числі отримання остаточного рішення суду).

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Як подати на розподіл майна?

  Розподілити майно можна як у позасудовому порядку, так і в судовому процесі. Адвокат по розподілу майна допоможе досягти компромісу та врегулювати суперечку поза судом, що найчастіше має високу витратну частину, а також триває близько одного року. У разі неможливості врегулювання майнових спорів у позасудовому порядку необхідно підготувати пакет документів, скласти позовну заяву та звернутися з ними до відповідного районного суду міста Харкова. Рекомендуємо записатися на консультацію до адвоката для докладнішого розгляду конкретного випадку.
 • Які документи потрібні для розподілу майна під час розлучення?

  Серед інших документів під час подання заяви до суду міста Харкова необхідно буде надати: документ про укладення шлюбу/розірвання шлюбу; документи на спільно нажите майно; оцінка майна на момент судового розгляду (за потреби); докази того, що майно придбано за спільні гроші подружжя; інші докази, які мають значення при ухваленні рішення про розподіл майна, у тому числі і місце проживання дітей подружжя.
 • Як діти беруть участь у розподілі майна під час розлучення?

  Суд завжди враховує інтереси неповнолітніх дітей при розподілі майна, часто частка визначається на користь одного з подружжя, з яким проживатиме дитина, також можливе стягнення аліментів.

Розподіл майна під час розлучення – одне з ключових питань, з яким звертаються до адвоката у Харкові. Колишнє подружжя звертається до суду, у разі коли виникають суперечки та певні угоди не можуть бути досягнуті. Сервіс E-advokat Харків рекомендує звернутися до адвоката з розподілу майна на ранніх етапах справи. У такому разі процес розподілу буде проведений у максимально короткі терміни, участь юриста також передбачає врегулювання спорів поза судом.

Особливості розподілу майна

Правовою базою для процедури розподілу майна виступає чинний Сімейний кодекс України. Подружжя має рівні права на все спільно нажите майно.

Власність, яка не підлягає розподілу

Відповідно до Закону майно має ділитися порівну, але практично у суб’єктів спору часто виникають різні претензії. Наприклад, є низка категорій майна, яке не підлягає розподілу:

 • майно набуте до одруження;
 • отримане у спадок або за договором дарування;
 • куплене за власні кошти одним із подружжя;
 • кошти, отримані у межах відшкодування моральної шкоди;
 • гроші, отримані у межах договорів страхування;
 • земельну ділянку, отриману у процесі приватизації.

Деяка власність не піддається розподілу внаслідок наявності шлюбного договору.

Розподіл майна за наявності неповнолітніх дітей

Якщо подружжя має спільних неповнолітніх дітей, вони не беруть участі у розподілі майна, але суд може винести рішення на користь одного з подружжя, з яким залишиться дитина. Фахівець – адвокат з розлучень у Харкові звертає увагу, що суд завжди враховує інтереси неповнолітніх дітей.

Як показує юридична практика, нерідкі випадки, коли житло подружжя переходить на користь того, з ким залишиться дитина. У такій ситуації другої стороні виплачується сума, визначена судом. Адвокати з розподілу майна у Харкові нададуть консультацію з питань розподілу власності за наявності дітей, у деяких випадках також надаються консультації щодо позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

Визначення часток подружжя під час майнових спорів

Також у своїй практиці юристи з розподілу майна у Харкові стикаються із заниженням або завищенням підсумкової вартості майна для визначення частки на свою користь. Це дозволяє одному з колишніх членів сім’ї отримати більше активів, не маючи на це прав.

Для вирішення цієї проблеми можливе проведення оцінки вартості нерухомості, техніки, автомобілів та інших активів. Зверніться до сервісу E-advokat в Харкові для отримання консультації з розподілу майна та інших юридичних питань.

Формування вартості на послуги адвоката по розподілу майна у Харкові

Ціни послуг адвоката можуть коливатися в широкому діапазоні залежно від складності справи, кількості засідань та інших нюансів. Загалом, підсумкова ціна послуг юриста залежить від:

 • кваліфікації спеціаліста;
 • кількості консультацій адвоката;
 • складності справи;
 • кількості необхідних документів;
 • тривалості судового розгляду та кількості засідань;
 • необхідності підготовки/подання апеляції.

У загальному випадку, вартість адвоката у Харкові погоджується у погодинному форматі та виплачується у вигляді гонорару.