Адвокат з розподілу майна в Харкові

Розподіл майна є одним з основних питань, що виникають при розлученні. У разі, якщо сторонам не вдається вирішити дане питання самостійно, необхідно скористатися послугами адвоката з розподілу майна.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація з питань розподілу майнаот 500 грн
Письмова консультація з питань розподілу майнаот 1000 грн
Підготовка позовної заяви2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката в судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справиот 1500 грн
Супровід судової справи в першій інстанціїот 10000 грн
Супровід судової справи в апеляційній/касаційній інстанціїот 15000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Послуги адвоката з розподілу майна

Порядок надання послуг

Послуги адвоката з розподілу майна

Кваліфікована консультація юриста і відстоювання інтересів клієнта в Харкові (Україна) дозволить значно скоротити процес розлучення і провести його в максимально справедливому форматі. Допомогу сімейного адвоката можна розділити на декілька етапів.

Спочатку здійснюється попередня юридична консультація з питань майна для загальної оцінки ситуації.

Потім готуються документи для судових органів для відстоювання інтересів клієнта. На цій стадії адвокатом проводиться вивчення позиції протилежної сторони, виконується загальна інвентаризація майна і її незалежна оцінка, відбувається пошук прихованих активів.

Головний етап – представництво інтересів клієнта в суді. Послуги адвоката можуть бути надані за дорученням і без присутності клієнта під час засідання, але це досить важко з психологічної точки зору.

Завершальним етапом буде консультація та підготовка і подача апеляції адвокатом на рішення суду, відповідно до якого буде розподілене майно.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Скільки коштує консультація юриста з розподілу майна?

  Якщо вам доведеться пройти процедуру розлучення і у вас немає гарантії, що все пройде гладко, то бажано своєчасно звернутися за допомогою до адвоката в місті Харків. У нашій компанії первинна консультація юриста проходить безкоштовно, а подальша вартість узгоджується під час переговорів.
 • Як подати на розподіл майна?

  При неможливості врегулювати питання між подружжям самостійно необхідно подати заяву до суду, який розглядатиме справу. Конкретний перелік дій визначається на консультації.
 • Які документи потрібні для розподілу майна при розлученні?

  Для розгляду питання адвокату необхідно надати на першій консультації документи, що підтверджують віднесення майна до категорії спільно нажитого. До таких документів належать свідчення про власність, договір про покупку, про оформлення кредиту на покупку і так далі. Конкретний перелік підкаже хороший адвокат або юрист, який представляє ваші інтереси.
 • Як діти беруть участь в розподілі майна при розлученні?

  Якщо діти не мають частку в майні, то вони не беруть участь безпосередньо в розподілі, завданням якого стоїть передача кожної зі сторін по 50%. Але вони враховуються при конкретному розподілі. Наприклад, єдина квартира або будинок, скоріше, будуть передані стороні, з якої залишаться діти.

Одним з ключових питань при розлученні є розподіл майна, через яке колишнє подружжя відправляються до суду, тому що не можуть вирішити питання самостійно. Виходом з цієї ситуації стане звернення в адвокатське бюро, яке займається подібними питаннями. В такому випадку можна гарантувати законність процедури і відстоювання інтересів клієнта.

Особливості розподілу майна при розлученні і інших сімейних спорах

Правовою базою для процедури по розподілу майна виступає чинний Сімейний кодекс. Згідно з його статтями обоє мають рівні права на все спільно нажите майно. І якщо за законом майно повинно розподіляться порівну, то в реальності ситуація дещо складніша. Наприклад, є ряд категорій майна, які під час розподілу не враховуються і в суді не розглядаються:

 • майно, яке придбане до вступу в шлюб;
 • отримане в порядку спадкування чи за договором дарування;
 • куплене за власні кошти одним з подружжя;
 • кошти, отримані в рамках відшкодування моральної шкоди;
 • гроші, отримані в рамках договорів страхування;
 • земельні ділянки, які отримані в процесі приватизації.

Якщо у подружжя є спільні діти, то вони не беруть участі в розподілі майна. Винятком може стати тільки та ситуація, коли вони володіють частиною майна на праві власності.

У той же час кращі адвокати по розлученню звертають увагу, що при розподілі майна суд враховує інтереси дітей. На практиці, якщо у подружжя одне житло, то з високою часткою ймовірності, як каже юрист з розлучень, воно перейде до того, хто буде далі виховувати дітей. Але для збереження паритету за вартістю другої стороні адвокат з розподілу зможе відсудити інше майно.

Другим моментом, з яким адвокат у справах розподілу майна часто стикається вже на стадії консультації, є заниження або завищення підсумкової вартості. Це дозволить одному з колишніх членів сім’ї отримати більшу кількість активів, не маючи на це прав.

Для запобігання проблем подібного роду юридична допомога адвоката може включати проведення оцінки вартості об’єкта нерухомості, техніки, автомобіля та інших активів. Врахуйте, що дана процедура забирає час і має свою вартість, а також вимагає повторного судового засідання, що підвищує ціну розлучення.

Скільки коштують послуги юриста з розподілу майна?

Вартість послуг сімейного адвоката за допомогу під час розподілу майна після розлучення може коливатися в широкому діапазоні. У загальному випадку, підсумкова ціна залежить від:

 • кількості спільних консультацій адвоката;
 • необхідності проведення оцінки вартості і розшуку прихованих відповідачем активів;
 • тривалості судового розгляду, де потрібні послуги юриста;
 • консультації при підготовці апеляції і її подачі.

У загальному випадку вартість адвоката узгоджується в погодинному форматі або у вигляді єдиного гонорару. Конкретний варіант залежить від специфіки послуги і ситуації. Почитайте попередньо відгуки, щоб краще розуміти ситуацію.