Адвокат з розлучень в Харкові

Згідно статистики, більше половини шлюбів в Україні розпадаються. Найчастіше розлучення займає кілька місяців. Але якщо подружжя не може розподілити майно, дітей або одна з сторін проти розлучення, виникає необхідність юридичної допомоги адвоката зі шлюборозлучних справ.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація адвоката з розлученьот 500 грн
Письмова консультація адвоката з розлученьот 1000 грн
Підготовка позовної заяви2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката в судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справи от 1500 грн
Супровід судової справи в першій інстанціїот 10000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Послуги адвоката з розлучень

Порядок надання послуг

Послуги адвоката з розлучень

При розірванні шлюбу через суд і особливо при відсутності згоди однієї зі сторін необхідна консультація кваліфікованого юриста з розлучень. Його допомога по сімейному праву і професійні консультації прискорять процедуру і захистять законні інтереси клієнта. У загальному випадку, адвокати з розлучень надають:

 • попередні юридичні консультації адвоката для оцінки перспектив справи і визначення подальших планів розгляду;
 • допомогу в підготовці заяви для судових органів;
 • представництво адвокатом інтересів заявника за дорученням без присутності клієнта в судових органах, що важливо для психологічного стану;
 • підготовку до розгляду справи та представництво інтересів клієнта в шлюборозлучному процесі.

Крім того, сімейний адвокат надає допомогу в подачі апеляції та інших законних діях щодо розірвання шлюбу та розподілу майна, а також вирішенні інших питань.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Як довго триває розлучення?

  За умови відсутності спільних дітей і розбіжностей по розподілу майна сімейні розлучення займають близько одного місяця з моменту звернення і подачі заяви до РАЦС. Якщо мова йде про тривалі судові розгляди, коли виникають суперечки або одна зі сторін всіляко затягує процес, то свідоцтво про розірвання шлюбу можна отримати іноді через рік або пізніше. У цьому випадку потрібен хороший адвокат, який захистить інтереси клієнта і проведе розподіл майна в повній відповідності з законодавством.
 • Чи можна розлучитися без адвоката?

  Законодавство передбачає подібну можливість подачі на розлучення. Це допустимо коли немає розбіжностей по розподілу майна і немає спільних дітей.
 • Скільки коштує консультація адвоката з розлучень?

  Первинне вивчення ситуації по телефону або онлайн проходить безкоштовно. Надалі всі консультації адвоката, послуги з оформлення заяви для судових органів, супроводу процесу при проблемах з розподілом майна, питаннях з дітьми та інші моменти, платні.
 • У чому полягає допомога юриста при розлученні?

  Кращі адвокати бюро «Е-Адвокат» в місті Харків (Україна) надають весь комплекс послуг із супроводу шлюборозлучного процесу: консультування, чесні поради, представництво інтересів в суді. На всі ці послуги в нашій юридичній компанії встановлена доступна ціна, яку можна потім перекласти на відповідача.

Національна статистика говорить про те, що в Україні розпадається більше половини шлюбів. Більшість подібних процесів проходять мирно і спокійно, тому що обидві сторони розуміють, що це найкоротший і спокійний шлях. Більш того, іноді колишнє подружжя зберігають дружні стосунки, що стає відмінним варіантом для їх дітей, які ростуть в комфортному середовищі. Але в інших випадках шлюборозлучний процес затягується на роки і тоді при розлученні потрібен адвокат і його професійна допомога у захисті інтересів. Вирішити спірні питання при розлученні вам може допомогти адвокатське бюро Е-advokat.

Варіанти розлучення

На практиці всі варіанти розірвання шлюбу можуть йти за трьома напрямками:

 • згода з боку подружжя, у яких немає неповнолітніх спільних дітей;
 • згода з боку подружжя, у яких є діти неповнолітнього віку;
 • небажання починати шлюборозлучний процес з боку одного з подружжя.

В залежності від варіанту визначається процедура, за якою відбувається розірвання шлюбу. Перший – найпростіший варіант. Для цього необхідно звернутися у місцеве відділення РАЦС з заявою, де співробітники нададуть відповідну консультацію. Сама процедура займає місяць, а адвокати по розлученню не потрібні, так як більшість справ виконуються співробітниками РАЦС, яким достатньо згоди з боку подружжя.

Якщо у подружжя є спільні неповнолітні діти, згідно Сімейного кодексу України, рішення по шлюборозлучному процесу приймає суд в Харкові чи іншому місті країни за місцем реєстрації. Якщо бажання пройти через процедуру сімейного розлучення обопільне, і є домовленість, з ким будуть проживати діти і хто їх буде утримувати, то проблем немає.

При відсутності проблем і протиріч адвокат або юрист з розлучень необхідний тільки на стадії консультування та складання заяви. В цьому випадку вартість послуг юриста буде мінімальною, а отримати рішення про розірвання шлюбу можна через місяць після звернення до суду.

Якщо один з подружжя виступає проти розірвання шлюбу, другій стороні необхідно звернутися до суду. В такому випадку бажана допомога адвоката, який детально розгляне ситуацію. Справи зі шлюборозлучних процесів можуть сильно затягуватися, заздалегідь домовитися про терміни неможливо. Наприклад, відповідач може звертатися з клопотаннями про надання терміну для примирення строком до шести місяців, подавати апеляції, використовувати інші інструменти по затягуванню процесу, проводячи консультації зі своїм адвокатом.

Вартість послуг адвоката в шлюборозлучному процесі

Скільки коштують послуги адвоката, який надає допомогу при розірванні шлюбу? У реальності ціни можуть коливатися в широкому діапазоні. Сам процес при зверненні до суду починається зі сплати спеціального збору в розмірі 20% від мінімальної заробітної плати.

Безпосередньо юридична допомога адвоката визначається індивідуально з урахуванням складності справи та витраченого часу. Для зручності, а також підвищення прозорості, послуга може оплачуватися декількома методами.

Погодинна оплата послуг – в цьому випадку все залежить від того, як довго йде консультація юриста, судовий розгляд за участю адвоката.

Фіксована ставка на послуги зазвичай призначається при відносної простоті справи, коли можна оцінити тривалість процедур по шлюборозлучному процесу та сумарні витрати часу.

Покрокова оплата за надані адвокатом послуги – кращий варіант при розгляді складного процесу розлучення зі спорами щодо розподілу майна чи іншим питанням. Почитайте про це відгуки в інтернеті.

Особливості розлучення і розподілу майна при наявності дітей

Наявність спільно нажитого майна і неповнолітніх дітей у разі відмови від розлучення одного з подружжя може призвести до тривалості процедури шлюборозлучного процесу. Якщо в сім’ї немає спільних неповнолітніх дітей, то розподіл спільно нажитого майна йде в режимі 50% на 50%. Винятком буде наступне:

 • майно, яке придбане до моменту укладення шлюбу;
 • отримане у спадок або у вигляді подарунка;
 • придбане за особисті накопичення одного з подружжя;
 • речі індивідуального користування;
 • майно або кошти, отримані в якості компенсації моральної шкоди;
 • страхові суми;
 • нагороди і премії, отримані за особисті заслуги.

Дивіться докладніше сторінку адвоката з поділу майна.

Якщо юристи розглядають справу з приводу розлучення з неповнолітніми дітьми, то закон передбачає врахування інтересів останніх. З питань шлюборозлучних процесів суд може приймати такі рішення.

Суд по подібних справах може залишити нерухомість одному з подружжя, з яким залишається жити дитина. Другий же отримує відповідну компенсацію в оформленні угоди після розлучення.

Якщо дитина брала участь в оформленні приватизації майна, то її частка враховується при розділі майна, в іншому випадку цього не відбувається.

Суд може прийняти бажання одного з подружжя, який просить врахувати в якості аліментів вартість нерухомості, що передається стороні з дітьми.

Конкретне рішення залежить від якості консультацій, роботи адвоката і реальної ситуації, тому перед тим, як подати позов до суду, варто попередньо обговорити ситуацію з юристом, якого ви вирішите найняти.