Адвокат з розлучень в Харкові

Послуги адвоката з розлучень у Харкові можуть знадобитися, якщо один з подружжя не бажає розлучення, виникають труднощі при розподілі майна або, при найгіршому варіанті, неповнолітня дитина стає предметом суперечки між подружжям. Незалежно від причини звернення, адвокат з шлюборозлучних справ проведе консультацію та надасть юридичну допомогу на всіх етапах справи.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація адвоката з розлученьот 500 грн
Письмова консультація адвоката з розлученьот 1000 грн
Підготовка позовної заяви2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката в судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справи от 1500 грн
Супровід судової справи в першій інстанціїот 10000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Послуги адвоката з розлучень

Порядок надання послуг

Послуги адвоката з розлучень

До послуг адвоката з розлучень, який супроводжує шлюборозлучний процес, рекомендується звертатися, коли у подружжя є неповнолітні діти, а також спільно нажите майно. Хороший адвокат запропонує швидкий і справедливий шлях вирішення спірних моментів, які виникають між подружжям, та мінімізує ймовірність довгих та дорогих судових позовів. Однак у разі виникнення нездоланних протиріч між подружжям, хороший адвокат якісно захистить інтереси свого клієнта в повному обсязі.

Послуги адвоката включають:

 • первинне опитування клієнта;
 • юридичні консультації адвоката та аналіз справи про розлучення;
 • розробка шляхів мирного вирішення спірних моментів між подружжям;
 • допомога у підготовці позовної заяви до суду у Харкові;
 • супровід справи у судових засіданнях, опитування свідків, збирання та надання доказів у суді;
 • підготовку до розгляду справи та представлення інтересів клієнта у шлюборозлучному судовому процесі.

Крім того, юрист по розлученням необхідний для підготовки та подання апеляції та інших документів. Допомога адвоката у справах шлюбу в Харкові особливо затребувана при розподілі майна, позбавлення батьківських прав, отримання або зміни суми аліментів.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Як довго триває процес розлучення?

  За умови відсутності спільних неповнолітніх дітей та майнових суперечок розлучення займають близько одного місяця із зверненням та поданням заяви до РАГСу. Якщо мова про судові розгляди, сімейні суперечки та небажання однієї зі сторін припиняти шлюб, справа може розглядатися більше року. В цьому випадку потрібен кваліфікований адвокат з розлучень, який захистить законні інтереси клієнта в Харкові.
 • Чи можна розлучитися без адвоката?

  Так, можна, якщо бажання розлучення взаємно і немає майнових суперечок, загальних неповнолітніх дітей або інших обставин для необхідності судового вирішення. В іншому випадку рекомендуємо звернутися до адвоката з шлюборозлучних справ у Харкові, щоб отримати кваліфіковану консультацію та допомогу на всіх етапах справи.
 • Скільки коштує консультація адвоката з розлучень?

  Первинне вивчення ситуації та усна консультація – від 500 грн. Письмова консультація – від 1 000 грн.
 • Як оформити розлучення, якщо місцезнаходження чоловіка невідоме?

  Якщо місцезнаходження чоловіка невідоме, необхідно звернутися до суду з позовною заявою та зазначенням останнього відомого місця проживання відповідача. Після визнання відповідача зниклим безвісти (на протязі певного періоду часу) суд розгляне справу про розлучення.

У різних джерелах надано статистику, згідно з якою в Україні розпадається більше половини шлюбів, а місто Харкова лідирує у цій статистиці. Більшість шлюборозлучних процесів проходять поза судом, оскільки це найбільш швидкий варіант. Більше того, іноді подружжя зберігає дружні стосунки для створення комфортного середовища спільній дитині.

У деяких ситуаціях шлюборозлучний процес у Харкові затягується на тривалий термін, і один із подружжя приймає рішення звернутися до адвоката з розлучень. Сервіс Е-advokat у Харкові надає кваліфіковану юридичну допомогу на різних етапах розлучення, але загальною рекомендацією залишає звернення клієнта на ранніх стадіях.

Особливості шлюборозлучного процесу

Розглянемо порядок надання та роль адвоката у справах розлучення у Харкові.

Чи потрібен адвокат при розлученні через РАГС?

Оформити розірвання шлюбу можна без судового провадження та адвоката з розлучень. Коли пара взаємно бажає припинити шлюб, не має неповнолітніх дітей та майнових претензій один до одного, їм необхідно подати документи та заяву до відділення РАГСу за місцем прописки у Харкові. Після звернення заявникам надається місяць на затвердження рішення про розірвання шлюбу. Через місяць співробітники органів засвідчення актів державного стану оформляють розлучення.

Допомога адвоката при оформленні розлучення через суд

Подружжю, яке має неповнолітніх дітей, а також спільно нажите майно, необхідно одразу після остаточного прийняття рішення про розлучення звернутися за консультацією до досвідченого адвоката. Консультація досвідченого адвоката з шлюборозлучних процесів на ранніх стадіях дозволить уникнути довгих і дорогих судових позовів. Сьогодні законодавство України дозволяє уникнути судових позовів та вирішити всі спірні моменти між подружжям мирним шляхом. 

У випадку, якщо подружжя не може подолати спірні моменти, досвідчений адвокат у Харкові в повному обсязі захистить права.

 Законодавство зобов’язує звернутися до суду для розлучення, якщо у подружжя є неповнолітні діти, проте багаторічний досвід адвокатів сервісу Е-advokat показує, що звернення до суду для розірвання шлюбу в Харкові найчастіше буває у таких випадках:

 • небажання одного з подружжя розлучитися мирним шляхом;
 • наявність неповнолітніх дітей;
 • майнові суперечки;
 • спори про місце проживання дитини та розмір аліментів та інші.

Відповідно до Сімейного кодексу України, якщо подружжя має спільних неповнолітніх дітей, рішення у справі про розлучення приймає суд (у Харкові або іншому місті за місцем реєстрації). Адвокат з розлучення надасть допомогу у процедурі розлучення у Харкові. Сімейний адвокат після аналізу справи визначить шляхи вирішення сімейної суперечки, які влаштують обидві сторони.

Часто юристи також надають психологічну підтримку. При визначенні місця проживання дитини подружжя може чинити тиск один на одного та дитину. У разі, коли спорів про місце проживання дітей, аліментних та інших непорозумінь не виникає, адвокат у справах про розлучення здійснює первинну консультацію клієнта, супроводжує договірні відносини між подружжям, надає допомогу у збиранні документів та допомагає у складанні позову про розірвання шлюбу за згодою подружжя та поданні позовної заяви до відповідного суду міста Харкова.

Як зазначено вище, за відсутності протиріч юрист з розлучень потрібен лише на стадії консультування та складання заяви. У такому разі вартість послуг юриста з шлюборозлучних справ буде мінімальною, а отримати рішення про розірвання шлюбу можна у найкоротші терміни після звернення до суду.

Если один из супругов выступает против расторжения брака, второй стороне необходимо обратиться в суд Харькова и в этом случае, помощь адвоката по разводам в Харькове необходима. Юрист проведет профессиональную консультацию, детально рассмотрит дело и окажет помощь на всех его этапах.

Скільки часу триває розлучення у суді Харкова з адвокатом?

Справи з шлюборозлучних процесів можуть сильно затягуватися, і заздалегідь визначити терміни важко. Причини перенесення засідань можуть бути різними, часто відповідач, не бажаючи розлучення:

 • клопоче про надання часу для примирення на строк до шести місяців;
 • подає апеляції;
 • використовує інші способи затягування процесу.

Формування вартості на послуги адвоката з розлучень у Харкові

До юристів адвокатського сервісу E-advokat у Харкові часто звертаються із запитанням: “Скільки коштують послуги адвоката, який надає допомогу при розірванні шлюбу у Харкові?”.

Насправді відповісти на це питання без вивчення справи неможливо, ціни залежатимуть від складності справи. Юридична допомога адвоката з розлучень визначається індивідуально з урахуванням складності справи та витраченого часу.

Є різні способи формування ціни:

 1. Погодинна оплата послуг — у цьому випадку все залежить від того, як довго триває консультація юриста, судовий розгляд із присутністю адвоката з розлучень.
 2. Фіксована ставка на послуги зазвичай призначається при відносній простоті справи, коли можна оцінити тривалість процедур з процесу розлучення, сумарні тимчасові витрати.
 3. Покрокова оплата за надані адвокатом послуги — найкращий варіант при розгляді складного процесу розлучення з подружніми суперечками або іншими питаннями.