Адвокат з розлучень у Києві

Шлюбно-розвідні процеси у світі залишаються одними з найчастіших судових розглядів. В Україні також зберігається дана тенденція, і складність шлюборозлучних процесів полягає в багатьох психологічних і моральних обставинах.

Однак при зверненні до фахівця високого класу, а саме до адвоката з розлучень, цей процес можна провести м’яко, безболісно і результативно.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Онлайн консультація адвоката з розлученьвід 500 грн
Письмова консультація юриста з розлученьвід 1000 грн
Підготовка позовної заяви, заперечення та інших процесуальних документів щодо шлюборозлучних процесіввід 500 грн
Ціна участі адвоката з розлучень у судовому засіданні1500 грн
Правовий аналіз справи1500 грн
Супровід судової справи про розлучення у різних інстанціяхвід 10000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Послуги адвоката з розлучень у Києві від E-advokat

Процедура розлучення в Україні

Послуги адвоката з розлучень у Києві від E-advokat

Розлучення це процедура офіційного припинення шлюбу між подружжям. На жаль в Україні зберігається великий відсоток розлучень і якщо подружжя за час шлюбу не нажило спільного майна і у них немає спільних дітей, дана процедура є досить простою і проводиться органами РАГС за заявою сторін, що в принципі виключає участь адвоката з розлучень.

У разі якщо подружжя за час шлюбу нажило цінне рухоме та нерухоме майно, у такому випадку процедура є досить складною і необхідний супровід юрист для розлучень через суд.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Питання адвокату з розлучень у Києві

адвокат з розлучень у Києві

 • Скільки коштують послуги адвоката з розлучень у Києві?

  Вартість адвоката при розлученні у Києві починається від 750 грн за консультацію та від 7500 грн за повний супровід адвокатом з розлучень.
 • Чи можна отримати консультацію юриста щодо розлучень по телефону?

  Так, консультацію юриста з розлучень можна отримати за телефоном та іншими способами онлайн. Вартість - 500 грн.
 • Чи потрібний адвокат при розлученні через РАГС?

  Юридична допомога при розлученні через РАГС не потрібна.
 • Що входить до послуг юриста з розлучень?

  У послуги юриста з розлучень входить аналіз справи, консультація, підготовка процесуальних документів, представлення інтересів у суді.

Юридичний сервіс E-advokat має у штаті досвідчених адвокатів та юристів з розлучень у Києві, які проведуть супровід шлюборозлучного процесу.

Що включають послуги адвоката з розлучень?

Супровід адвоката з розлучення в Києві, включає попередній аналіз вашої справи, усні та письмові консультації, складання відповідних процесуальних документів та подання інтересів клієнта в суді та інших установах, а також у переговорах з іншою стороною.

Порядок надання консультації юриста з розлучень

Насамперед послуги адвоката при розлученні, включають попередній аналіз справи з вивченням відповідних документів. Адвокат по шлюборозлучних процесах у Києві після вивчення відповідних документів, а саме свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини, документи, що встановлюють право на нерухоме та рухоме майно куплене у шлюбі, може провести консультацію як в режимі онлайн, так і при особистій зустрічі.

Ціна консультації адвоката з розлучень

Вартість консультації юриста з розлучення становить 750 гривень, у разі проведення консультації онлайн 500 гривень.

У чому полягає допомога юриста по шлюборозлучних справах у Києві

Як описувалося раніше, адвокат із розлучень у Києві, супроводжує шлюборозлучний процес. Супровід шлюборозлучного процесу може проводитися як поетапно, так і повне під ключ.

Допомога адвоката при розлученні через РАГС

У передбачених законом випадках, а саме коли подружжя не має спільних дітей і спільно нажитого майна шлюб розривається через органи РАГС, що не вимагає супроводу адвоката з розлучень. Однак варто врахувати, що в деяких випадках клієнти не можуть визначити, чи є майно спільно нажитим, що робити з борговими зобов’язаннями подружжя, у зв’язку з чим рекомендується провести юридичну консультацію щодо шлюборозлучного процесу, що допоможе виключити в майбутньому помилки та вибір правильної лінії захисту. /p>

У разі, якщо у шлюбі подружжя нажило спільне майно (рухоме та нерухоме), має боргові зобов’язання або спільних дітей, у такому разі необхідно звернутися до юриста з розлучень, який зможе ефективно та швидко дати оцінку справі та розробити шляхи вирішення спірних моментів.

Шлюбний процес ділитися на два етапи, досудовий розгляд та судовий.

Допомога адвоката на досудовому розгляді

У разі, якщо сторони за допомогою адвоката з розлучень зможуть досягти компромісу в спірних моментах, а саме щодо розділу майна місце проживання, порядку спілкування з дитиною, а також розміру аліментів, у такому разі шлюборозлучний процес може закінчитися без судових розглядів шляхом укладання договору.

Допомога адвоката при розлученні через суд

Однак у разі непереборних спірних моментів необхідно звертатися до суду. Послуги адвоката з розлучень полягають у досудовій підготовці документів для звернення до суду, а також безпосередній захист інтересів клієнта у суді.

Досудова підготовка адвокатом з розлучень, полягає в аналізі та оцінці перспектив справи, узгодження лінії захисту з клієнтом, підготовка та подання необхідних процесуальних документів (позови, клопотання, заяви тощо), збирання необхідних доказів для підтвердження позиції в суді.

Коли справа переходить у стадію судового розгляду, адвокат з розлучень повинен якісно та ефективно донести до судді чітку та спільно вироблену з клієнтом позицію, що у свою чергу гарантує високу ймовірність досягнення необхідних результатів для клієнта.

Загалом юридичні послуги з розірвання шлюбу необхідні кожній людині, яка зіткнулася з шлюборозлучним процесом, оскільки якісні та вчасно надані юридичні послуги запобігають колосальним моральним і фінансовим втратам у майбутньому. У зв’язку з чим кожній людині, яка зіткнулася з розлученням, необхідно звернутися за консультацією до юриста з розлучень.

Формування вартості юридичних послуг у шлюборозлучному процесі

Вартість адвоката з розлучень у Києві залежить від обсягу роботи юриста. Крім того вартість залежить від складності справи та етапу, на якому вступає адвокат з розлучень. Вартість супроводу адвокатом з розлучень шлюборозлучного процесу під ключ починається з 7500 грн.