Адвокат по аліментах в Харкові

У разі розлучення один з подружжя, який не проживає з дітьми, повинен виплачувати аліменти до моменту їх повноліття або до закінчення навчання у вищому навчальному закладі. На практиці часто колишній чоловік відмовляється від фінансування дітей, що є приводом для звернення до послуг адвоката по аліментах.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація адвоката по аліментахот 500 грн
Письмова консультація адвоката по аліментахот 1000 грн
Підготовка позовної заяви2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката в судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справиот 1500 грн
Супровід судової справи в першій інстанціїот 10000 грн
Супровід судової справи в апеляційній/касаційній інстанціїот 15000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Яку допомогу надає адвокат по аліментах?

Допомога адвоката

Яку допомогу надає адвокат по аліментах?

Конкретна юридична допомога по стягненню аліментів залежить від ситуації заявника. У загальному випадку до адвоката звертаються за такими послугами:

 • попередня загальна консультація;
 • пошук джерел неофіційних доходів у неплатника;
 • відстоювання інтересів в досудовому і судовому порядку;
 • оспорювання негативного результату розгляду справи.

На практиці кваліфіковані послуги адвоката допомагають вже на стадії досудового розгляду знайти компромісний варіант, що влаштовує обидві сторони. В іншому випадку при наявності якісної доказової бази хороший юрист забезпечує ефективний захист і відстоювання законних інтересів. Переваги очевидні.

 

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Як розрахувати суму аліментів?

  Згідно закону сума аліментів повинна становити від 1 до 10 мінімальних прожиткових мінімумів на дитину, тобто в залежності від віку дитини в 2021 році вона становить 849,5-11970,5 гривень. Остання сума регулярно переглядається державними органами. Максимальний розмір виплати не може перевищувати 25-50% від рівня доходів платника залежно від кількості спільних дітей, які залишилися під опікою одного з колишнього подружжя. Конкретний розмір залежить від рівня доходу платника аліментів і його здоров'я, наявності у нього інших дітей і непрацездатних родичів на утриманні, а також інших моментів.
 • Як подати на аліменти?

  Якщо самостійно домовитися про суму аліментів не вдалося, то необхідно звернутися до суду, надавши наступні документи: копія свідоцтва про народження дитини і розірвання шлюбу; копія ідентифікаційного коду відповідача; копія ідентифікаційного номера та паспорта позивача; позовну заяву. Після отримання рішення суду з ним необхідно звернутися за місцем роботи боржника або іншого місця, де він отримує доходи, з відповідною заявою. Якщо це неможливо, необхідно звернутися до виконавчої служби.
 • Хто може отримувати аліменти?

  Із заявою про отримання аліментів можуть звертатися батьки чи опікуни, на утриманні яких перебуває дитина.
 • Скільки коштує консультація адвоката по аліментах?

  Перша консультація, яку надають наші адвокати для загальної оцінки ситуації, безкоштовна. Надалі це питання узгоджується індивідуально і залежить від складності проблеми.

За чинним українським законодавством після розлучення колишній чоловік або дружина, які проживають без спільних дітей, повинні виплачувати аліменти на їх утримання. Це відбувається до моменту настання їх повноліття (18 років) або завершення здобуття вищої освіти за умови, що дитині на момент виплати немає ще 23 роки. На практиці часто колишній чоловік ухиляється від обов’язків щодо фінансування власних дітей, що змушує звертатися з питань аліментів до юристів в адвокатське бюро.

Особливості справ про стягнення аліментів

За законодавством сума аліментів, що спрямовуються на утримання дітей, які залишилися під опікою однієї зі сторін, визначається в залежності від рівня доходів. На практиці в країні (Україна) багато хто має неофіційні значні доходи, але при цьому ухиляються від сплати аліментів, що є порушенням законодавства. За злісне ухилення від сплати платника можна притягнути до кримінальної відповідальності.

Стягнення аліментів є досить непростою процедурою. У разі коли платник аліментів офіційно працевлаштований, і йому нараховується повна біла зарплата, то процес стягнення спрощується.

Коли ж мова заходить про наявність неофіційних доходів або роботі за кордоном, то складається інша ситуація, яка полягає в необхідності їх пошуку, а також виявлення та доведення їх присутності, що важливо при розгляді справи в суді.

Другим складним моментом, з яким стикається адвокат по аліментах, є психологічний фактор, так як відносини між колишнім подружжям на цій стадії вже сильно зіпсовані. Це вимагає особливого підходу до розгляду справи. Важливо забезпечити повне дотримання закону і захист інтересів сторони, з якої працюють юристи по аліментах.

Вартість послуг юриста по аліментах в Харкові

Вартість юридичної допомоги адвоката щодо вирішення питань про стягнення аліментів залежить від складності ситуації, тому може коливатися в широкому діапазоні.

На практиці послуги можуть обмежуватися як однієї юридичною консультацією, так і вимагати тривалої роботи з пошуку і підтвердження неофіційних джерел доходу (покупка нерухомості, автомобілів, розкішний спосіб життя) та розгляду справ в судових органах.

В останньому випадку ціна на послуги юриста буде досить високою через витрати часу, але вона буде швидко компенсована за рахунок перенесення всіх витрат у цивільних справах на винну сторону і отримання значних за сумою аліментів.

Порядок надання послуг в «Е-Адвокат»

Юридична допомога включає в себе складання первинної заявки (онлайн, телефон) і первинне опитування. Потім проводиться юридична консультація для оцінки ситуації, а також перспектив розгляду справи. Узгоджуються основні умови роботи по стягненню – розробляється план дій, проводиться підготовка судової заяви, визначається, скільки коштує допомога юриста.

Після підготовчих етапів юристи надають безпосередньо послуги з приводу стягнення аліментів, заборгованості за останніми в досудовому і судовому порядку, консультації клієнта з усіх питань.

В ході розглядів щомісяця готуються звіти щодо наданих послуг, а після завершення розгляду справи оформляються акти і звітні документи, на основі яких йде підсумковий розрахунок, де вказано скільки коштують послуги.

Якщо ви маєте намір стягнути аліменти в Україні, а саме в місті Харків та Харківській області, то універсальним варіантом буде звернення в компанію «Е-Адвокат». Цей напрямок входить у число основних для наших фахівців протягом багатьох років, тому обираючи нас, ви отримуєте переваги у вигляді:

 • доступної ціни на консультацію і допомогу;
 • високої якості послуг;
 • великого досвіду в розгляді складних справ;
 • чесності по відношенню до клієнта.

Отримати кваліфіковану відповідь на питання, подати позов або заяву до суду, отримати поради з питань сімейного права та іншу допомогу у стягненні несплати по аліментах можна залишивши заявку на сайті або зв’язавшись з сімейними юристами «Е-Адвокат» по телефону.