Адвокат по аліментах в Харкові

У разі розлучення за наявності неповнолітніх дітей один із подружжя, який не проживає з дитиною, повинен виплачувати аліменти до моменту набуття ними повноліття або до закінчення навчання у вищому навчальному закладі. На практиці часто колишній чоловік відмовляється від фінансування дітей, що є приводом для звернення до послуг адвоката по аліментах.

Кваліфікований адвокат у Харкові надасть юридичну допомогу у стягненні аліментів з одного з батьків, встановленні (підвищенні/зниженні) суми виплат, а також у вирішенні інших спірних питань.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація адвоката по аліментахот 500 грн
Письмова консультація адвоката по аліментахот 1000 грн
Підготовка позовної заяви2000 грн
Підготовка запереченняот 1500 грн
Підготовка інших процесуальних документівот 500 грн
Участь адвоката в судовому засіданніот 1500 грн
Правовий аналіз справиот 1500 грн
Супровід судової справи в першій інстанціїот 10000 грн
Супровід судової справи в апеляційній/касаційній інстанціїот 15000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Яку допомогу надає адвокат по аліментах?

Допомога адвоката

Яку допомогу надає адвокат по аліментах?

Конкретна юридична допомога адвоката щодо стягнення аліментів залежить від ситуації заявника. У загальному випадку до адвоката звертаються за такими послугами:

 • попередня загальна консультація;
 • пошук джерел неофіційних доходів та встановлення суми аліментів;
 • відстоювання інтересів клієнта у досудовому та судовому процесі;
 • оскарження негативного результату розгляду справи.

На практиці адвокат у Харкові за умови звернення на ранніх етапах надає послуги вже на стадії досудового розгляду справи, допомагає знайти компромісний варіант, що влаштовує обидві сторони. В іншому випадку, за наявності якісної доказової бази юрист по аліментах забезпечить ефективний захист та відстоювання законних інтересів клієнта.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Як розрахувати суму аліментів?

  Відповідно до Сімейного Кодексу України сума має становити 25% від доходів платника. У разі, якщо він не може забезпечити цю суму через фінансовий статус, суд визначає іншу суму, але не менше ніж 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Конкретна сума також залежить від рівня доходу платника аліментів та його здоров'я, наявності у нього інших дітей та недієздатних родичів на утриманні, а також інших моментів.
 • Як подати на аліменти у Харкові?

  Якщо досягти угоди про стягнення або суму аліментів не вдалося, то необхідно звернутися до суду з позовною заявою, надавши такі документи: копія свідоцтва про народження дитини та розірвання шлюбу; копія ідентифікаційного коду відповідача; копія паспорта позивача та ін. Перелік документів може відрізнятись, рекомендуємо звернутися за консультацією до юриста для з'ясування всіх деталей.
 • Хто може отримувати аліменти?

  Із заявою може звертатися один з батьків або опікун, на утриманні якого перебуває дитина. Також виплата аліментів можлива батькам, чоловікові/дружині та ін.
 • Скільки коштує консультація адвоката по аліментах у Харкові?

  Перша усна консультація, яку надають наші адвокати для загальної оцінки ситуації, коштує від 500 грн, письмова - від 1000 грн. Далі укладається договір надання послуг із зазначенням ціни адвоката у Харкові.

За чинним законодавством один із батьків, який проживає без дитини, повинен виплачувати аліменти на її утримання. Це відбувається до моменту настання нею повноліття (18 років) або завершення здобуття вищої освіти за умови, що дитині на момент виплати немає ще 23-х років. Часто колишній чоловік ухиляється від обов’язків щодо фінансування своїх дітей, що змушує колишню дружину, яка проживає з дитиною (дітьми), звертатися до суду. Юридичний сервіс E-advokat у Харкові надає повний супровід на всіх етапах справи. Ми пропонуємо послуги кваліфікованого адвоката по аліментах.

Особливості справ про стягнення аліментів у Харкові

Відповідно до Сімейного Кодексу, сума аліментів, що спрямовуються на утримання дітей, які залишилися під опікою одного з батьків, визначається залежно від рівня доходів, і в загальному випадку становить 25%. На практиці, в Україні багато хто має неофіційні доходи і при цьому ухиляється від сплати аліментів, що є порушенням законодавства. За злісне ухилення від сплати платника можна притягнути до відповідальності.

Допомога адвоката щодо стягнення аліментів

Стягнення аліментів є досить непростою процедурою, особливо якщо йдеться про наявність неофіційних доходів чи роботу за кордоном. Досвідчений адвокат по аліментах проведе консультацію та роз’яснить усі аспекти спору. Як правило, надання юридичних послуг у Харкові полягає у зборі документів, виявленні та поданні доказів ухилення від виплат, що важливо при розгляді справи в суді.

Другим моментом, з яким стикається адвокат по аліментах, є психологічний фактор, оскільки відносини між подружжям на цій стадії сильно зіпсовані, що потребує особливого підходу до розгляду справи. Юристи по аліментах E-advokat у Харкові забезпечують повне дотримання закону та захист інтересів клієнта.

Порядок надання послуг адвоката по аліментах

Юридична допомога включає складання заявки (онлайн або по телефону) і первинне опитування. Потім адвокат проводить консультацію з метою оцінки ситуації, а також перспектив розгляду справи. Узгоджуються основні умови роботи щодо стягнення аліментів, розробляється план дій, проводиться підготовка судової заяви, визначається, скільки коштує допомога юриста.

Після підготовчих етапів та укладання договору юристи надають безпосередньо послуги по стягненню аліментів у досудовому та судовому порядку у Харкові.

За потреби клієнт може отримувати щомісячні звіти наданих послуг. Після завершення розгляду справи оформляються акти та звітні документи, на основі яких триває підсумковий розрахунок, де зазначено скільки коштують послуги.

Якщо ви хочете стягнути аліменти у Харкові та Харківській області, то універсальним варіантом буде звернення до сервісу «E-advokat». Даний напрямок входить до основних для наших фахівців протягом багатьох років, тому вибираючи нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • доступні ціни на консультацію та допомогу;
 • високу якість послуг;
 • досвід у розгляді складних справ.

Отримати кваліфіковані відповіді на запитання, подати позовну заяву до суду, отримати консультацію адвоката з сімейного права та іншу допомогу можна, залишивши заявку на сайті, а також зв’язавшись з юристами за телефоном 050 223-17-15 або за допомогою Телеграм-чату https://t.me/e_advokat.

Формування вартості на послуги адвоката по аліментах у Харкові

У Харкові вартість юридичної допомоги адвоката щодо вирішення аліментних питань залежить від складності справи, тому може коливатись у широкому діапазоні.

Послуги можуть обмежитися як однією юридичною консультацією, так і тривалою роботою, що включає складання та подання позовних заяв, пошук та підтвердження різних документів. Практика сервісу показує, що розгляд справ у судових органах Харкова потребує допомоги кваліфікованого адвоката з аліментів.

Юрист з питань аліментів коштуватиме дорожче за тривалих тимчасових витрат, тому рекомендується звернутися за допомогою на ранніх етапах справи. Це дозволить вирішити спор в максимально стислий термін. У деяких випадках клієнту також потрібен адвокат з позбавлення батьківських прав у Харкові.