Адвокат по кредитам у Києві

Кредитні правовідносини є одним із найчастіших в Україні. Практично кожна людина у своєму житті стикається з дилемою укладати кредитний договір чи ні. Це питання є складним і іноді навіть у доленосним у житті людини. У суспільстві існує дуже багато міфів щодо кредитів, які заважають кожному громадянину тверезо оцінювати необхідність укладання кредитного договору. У разі виваженого підходу та попередньої юридичної консультації у адвоката з кредитів у Києві ви зможете правильно оцінити необхідність отримання кредиту та правові підводні камені, які можуть бути у кредитному договорі. Адвокат за кредитами спеціаліст який має досвід у веденні кредитних спорів та супровід укладання кредитного договору.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Онлайн консультація адвоката з кредитіввід 500 грн
Письмова консультація юриста щодо кредитіввід 1000 грн
Підготовка позовної заяви, заперечення та інших процесуальних документів щодо кредитних боргіввід 500 грн
Ціна участі адвоката з кредитних справ у судовому засіданні1500 грн
Правовий аналіз справи1500 грн
Супровід судової кредитної справи у різних інстанціяхвід 10000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Послуги адвоката з кредитів у Києві від E-advokat

Юридична допомога з банківських кредитів

Послуги адвоката з кредитів у Києві від E-advokat

Випадки коли, Вам може знадобитися адвокат по кредитам, велика кількість. Так наприклад, ви вирішили оформити кредитний договір у банку або іншій кредитній установі, проте кредитний договір має дуже велику кількість підводних каменів, внаслідок чого ви без допомоги юриста за кредитами не зможете розібратися у всіх нюансах і прийняти правильне рішення. Юридичний сервіс E-advokat надасть Вам досвідчених фахівців, які зможуть провести консультацію, а також супроводжувати укладання кредитного договору.

Наступним випадком, коли Вам може знадобитися адвокат по кредитах, є виникнення спорів за кредитними договорами. Тут потрібен юрист із банківських справ. Причини виникнення кредитних суперечок може бути різні. Наприклад, у Вас утворилася заборгованість і ви не можете платити за кредитом, а банк звернувся до суду, або банк або інша кредитна організація порушує умову договору. У такому разі досвідчений кредитний юрист захистить Ваші права доступними у правовому полі способами.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Популярні питання адвокату з кредитних справ у Києві

Питання адвокату

 • Скільки коштують послуги адвоката з кредитів у Києві?

  Вартість послуг адвоката з кредитів у Києві починається від 500 гривень.
 • Чи можна отримати допомогу адвоката з кредитів онлайн?

  Онлайн допомога адвоката по кредитах проводитися у будь-який зручний для вас спосіб (по телефону, месенджеру, скайп).
 • Як отримати юридичну консультацію щодо кредитної заборгованості?

  Залишити заявку на сайті або по телефону та з Вами зв'яжеться спеціаліст.
 • Що входить до послуг юриста з кредитів?

  • консультація юриста щодо кредиту (розглянуті питання можуть стосуватися умов укладання договору в майбутньому, поточного стану виконання договору або проблемних ситуацій, пов'язаних із непогашенням кредиту, утворенням заборгованості, збільшенням процентної ставки тощо);
  • юридичний аналіз документів (включаючи аналіз кредитного договору до його підписання щодо відповідності закону, а також для встановлення наявності фінансових та правових ризиків для клієнта);
  • мирне врегулювання спору з банком (кредитний юрист проведе переговори про реструктуризацію боргу, про можливість надання кредитних канікул, відстрочення та розстрочення платежів тощо);
  • вирішення питань, пов'язаних із накладенням арешту на майно боржника, допомогу у виведенні майна з-під арешту;
  • вирішення питань, пов'язаних з майном боржника, який перебуває у заставі банку;
  • вирішення питань, що стосуються поділу боргових зобов'язань за кредитом для колишнього подружжя;
  • складання позовної заяви до суду про визнання кредитного договору недійсним або у зв'язку з оскарженням суми зобов'язань, заявленої до виплати банком, а також у зв'язку з оскарженням договору поруки чи іпотеки;
  • представництво інтересів клієнта в суді на всіх етапах розгляду справи (від суду першої інстанції до апеляційного та касаційного суду).

Консультація адвоката з банківських кредитів

Першим і необхідним кроком, до якого повинен вдатися позичальник, у якого виникла заборгованість за кредитом або інша проблема з кредитним договором, необхідно звернутися до кредитного юриста за консультацією. Коли у вас виникла потреба звернутися до кредитного адвоката, наприклад, у разі простроченого кредиту, вам потрібна детальна консультація юриста з кредитів. Перед проведенням консультації адвокат за кредитами проводить аналіз наданих йому документів та виявляє порушення законодавства під час укладання кредитного договору, а також виявляє можливі матеріальні збитки, завдані позичальнику. Далі фахівець переходить до фінансового аналізу кредитної угоди з метою виявлення можливих помилково проведених розрахунків заборгованості банком чи іншою фінансовою установою. Вже надалі на підставі цього роз’яснює боржнику можливі шляхи вирішення та відповідає на питання, що виникли.

Порядок надання консультації кредитного юриста

Консультацію можна провести як в режимі особистої зустрічі, так і онлайн будь-яким доступним для вас способом.

Вартість консультації юриста з кредитів

Вартість консультації адвоката за кредитами починається від 500 гривень залежно від складності справи та способу консультації.

Які документи необхідні для консультації

Юристу за кредитами необхідно буде надати копію кредитного договору, паспорт та код позичальника.

У чому полягає допомога юриста з кредитів

Допомога юриста за кредитами на стадії укладання кредитного договору полягає в аналізі кредитного договору та надання позичальнику розгорнутого роз’яснення умов договору, що у свою чергу допоможе позичальнику прийняти правильне рішення.

Кредитні заборгованості

У разі виникнення заборгованості у вже існуючому кредитному договорі адвокат по кредитах у Києві аналізує подані документи та пропонує шляхи вирішення. Необхідно зазначити, що згідно з чинним законодавством України законом існує чотири види кредитних зобов’язань:

 • Кредити під заставу (нерухомість, автомобіль та інші цінності).
 • Кредит без застави на споживчі потреби.
 • Кредитний ліміт за банківською карткою.
 • Порука за кредитним договором.

Прострочені кредити

У разі виникнення заборгованості за кредитом, кожен вид кредитних зобов’язань має свої шляхи рішень та відповідну судову практику. Адвокат із кредитної заборгованості проаналізує умови кредитного договору та окреслить можливі шляхи вирішення заборгованості, що виникла.

Проблемні кредити

У разі виникнення кредитної заборгованості банк чи інша кредитна організація може звернутися до суду для стягнення заборгованості. Крім того, немає для кого не секрет, що банки та інші кредитні організації часто застосовують не зовсім законні способи для повернення боргу за кредитом. У такому разі адвокат із кредитних спорів побудує ефективний захист у суді та досягне максимально прийнятного результату для позичальника.

Допомога у суперечках з банками

Найчастішою проблемою, з якою стикається юрист за кредитами Києва, є допомога у спорах з банками вже на стадії судового розгляду. У цьому випадку необхідно робити швидкі кроки для захисту позичальника, що потребує якісного та своєчасного складання процесуальних документів для подання до суду, участі у судових засіданнях та інших заходів.

Допомога адвоката за кредитами в суді

Однак існує величезний спектр послуг адвоката з кредитів у Києві. Юридичні послуги з кредитів полягають у наступному:

 • Захист позичальника у судових спорах з банками за кредитами в усіх судових інстанціях.
 • Захист адвокатом позичальника від незаконних дій колекторів – Юридичний супровід адвокатом за кредитом у Києві проведення реструктуризації або списання частини боргу за кредитом
 • Припинення поруки через суд.
 • Зняття арештів із майна боржника
 • Судове заперечення відкриття виконавчого провадження.
 • Оскарження до суду умов договору, що не відповідають закону, за кредитним договором, іпотечним договором, договором поруки.

Формування ціни юриста у кредитних справах

Формування ціни на послуги юриста за кредитами залежить від обсягу робіт, яку необхідно виконати фахівцю. Допомога юриста за кредитами онлайн значно дешевша за очний супровід Вашої справи. У багатьох випадках допомога юриста за кредитами онлайн є достатньою для вирішення спору з банком та іншими кредитними організаціями.

Особливості кредитних спорів та роль юриста

Особливості кредитних спорів, у тому, що позичальник спочатку перебувати у слабкій позиції, оскільки банки та інші кредитні організації у Києві виставляють свої умови кредитного договору спочатку невигідні позичальнику і мають штат юристів які постійно юридично супроводжують проблемні кредитні договори. Хороший юрист за кредитами зможе ефективно захистити права позичальника та нівелювати спочатку сильнішу позицію банку чи інших кредитних організацій.