Адвокат по господарським справам в Харкові

У разі виникнення ситуації, коли неможливо врегулювати господарські спори у межах переговорів, виникає потреба захищати інтереси у судових органах. У таких випадках доцільно скористатися послугами, які надає адвокат по господарським справам в Харкові.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усні консультації з господарського праваот 1000 грн
Письмові консультації з господарського праваот 1500 грн
Підготовка судового позовуот 2000 грн
Підготовка апеляціїот 1500 грн
Підготовка інших документівот 500 грн
Участь адвоката у судовому засіданніот 1500 грн
Супровід судової справиот 10000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Перелік послуг юриста по господарським справам

Порядок надання послуг

Перелік послуг юриста по господарським справам

Адвокат сервісу Е-Advokat в Харкові займається вирішенням наступних типів питань:

 • неповне постачання товару;
 • постачання товару неналежної якості;
 • невиконання фінансових зобов’язань однієї із сторін;
 • невиконання робіт підрядником або їх низька якість;
 • стягнення штрафних санкцій та збитків;
 • стягнення дебіторської заборгованості;
 • захист прав на бренд чи марку;
 • розбіжності із співзасновником підприємства;
 • супровід процедури банкрутства та великих угод.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Які послуги надає адвокат із господарських спорів?

  Наш адвокат по хозяйственным делам в Харькове оказывает юридическую помощь в Наш адвокат по господарським справам в Харкові надає юридичну допомогу в галузі господарського права при вирішенні спорів у відносинах між компаніями на всіх стадіях, починаючи з аналізу договору та завершуючи розглядом справи на апеляційній стадії.
 • Яка вартість консультацій та послуг адвоката?

  Загалом, вартість консультування та супроводу вирішення спорів у сфері бізнесу починається від 1000 гривень. Для постійних клієнтів діють спеціальні пропозиції та ціни.
 • Чому варто довіряти E-advokat?

  Наш адвокат із господарських спорів в Харкові займається вирішенням господарських спорів між підприємствами будь-яких основних галузей, включаючи виробництво, транспорт, торгівлю, будівництво. Кожна з них має специфіку при розгляді, що потребує обліку та чіткого знання нюансів.

У процесі співробітництва та здійснення діяльності між суб’єктами господарювання можуть виникнути спори, які не вдається врегулювати у межах переговорів. Підсумком стає розгляд у судових органах із господарських справ, які дозволяють поставити крапку у спорі та захистити інтереси постраждалої сторони. Подібні питання є актуальними як для підприємства, що виступає однією зі сторін угоди, так і окремих категорій фізичних осіб. До останніх відносяться приватні підприємці, акціонери, посадові особи, інвестори та деякі інші групи.

Юридичні послуги адвоката з господарського права E-advokat

Наш юридичний сервіс у Харкові надає кваліфіковану допомогу адвокатів з господарського права на всіх стадіях спору, починаючи з досудової претензійної діяльності та завершуючи апеляційним чи касаційним розглядом.

Сьогодні за законодавством України право звернення до суду з господарських спорів мають власники компаній, а також акціонери, учасники, які мають в активі 10% від статутного капіталу. Одночасно з’явилася можливість стягувати збитки, завдані підприємству його керівником або менеджером, а їх сума не має обмежень.

У загальному випадку співпраця з нашим юридичним сервісом відбувається так:

 • первинне звернення та опитування, у межах якого проводиться оцінка адвокатом специфіки ситуації;
 • зустріч в офісі, щоб вникнути у справу та виконати її аналіз;
 • підготовка та укладання договору, де буде вказано план дій, термін їх виконання, ціна за юридичні послуги у Харкові;
 • безпосередньо надання спектру правових послуг, включаючи ведення документації, підготовку щомісячних звітів;
 • підписання актів після завершення роботи.

Якщо на вас чекають потенційні господарські спори, то звертайтеся за консультацією до професіоналів якомога раніше. У цьому випадку є можливість вирішення питань у досудовому порядку, що вирішить питання оперативно та значно дешевше.

Поширені справи та види спорів з господарського права у Харкові

Сьогодні адвокат по господарським справам в Харкові займається всім спектром питань, починаючи з аналізу договору, що укладається, і завершуючи вирішенням конфліктних ситуацій. Найчастіше нам доводиться стикатися з такими питаннями:

 • стягнення дебіторської заборгованості;
 • відшкодування збитку;
 • аналіз договорів перед підписанням.

З кожного та багатьох інших питань господарського права наші адвокати в Харкові мають великий досвід, що дозволить одразу оцінити перспективи справи та максимально швидко досягти прийнятного у конкретній ситуації результату.

Консультації адвоката та допомога у вирішенні судових спорів

Послуги адвокатів з господарського права в Харкові включають первинну консультацію, у межах якої визначається серйозність ситуації та перспективи розгляду справи. У рамках цієї зустрічі йде оцінка та складання первинного плану дій, що дозволить отримати потрібний результат у стислий термін.

Формування вартості на послуги адвоката по господарським справам у Харкові

В общем случае, на услуги квалифицированного адвоката по хозяйственному праву установлены стандартные цены.

Для постоянных клиентов по вопросам юридического сопровождения предприятия действуют отдельные прайсы и индивидуальные предложения. Итоговая стоимость будет указана в договоре, который подписывается перед началом работы нашего адвоката по хозяйственным вопросам, после общей оценки ситуации.

Украинское хозяйственное право, в отдельных случаях, позволяет вернуть расходы на юридическую защиту после завершения рассмотрения дела. Это связано с признанием вины противоположной стороны спора.

У загальному випадку на послуги кваліфікованого адвоката з господарського права встановлено стандартні ціни.

Для постійних клієнтів з питань юридичного супроводу підприємства діють окремі прайси та індивідуальні пропозиції. Підсумкова вартість буде зазначена у договорі, який підписується перед початком роботи нашого адвоката з господарських питань після загальної оцінки ситуації.

Українське господарське право в окремих випадках дозволяє повернути витрати на юридичний захист після завершення розгляду справи. Це пов’язане із визнанням вини протилежної сторони спору.