Адвокат по адміністративним справам в Харкові

Для того, щоб раціонально захищати власні інтереси у справах адміністративного правопорушення, важливо знайти компетентного адвоката по адміністративним справам в Харкові, який має значний успішний досвід протистояння державному свавіллю.

Послуга адвокатаЦіна, грн
Усна консультація з адміністративного праваот 500 грн
Письмова консультація з адміністративного праваот 1000 грн
Підготовка позовної заяви, заперечення та інших процесуальних документівот 500 грн
Участь у судовому засіданні1500 грн
Правовий аналіз справи1500 грн
Супровід судової справи у різних інстанціяхот 10000 грн

Безкоштовно

Замовити дзвінок
1
Порядок надання юридичних послуг в E-advokat

Порядок надання послуг

Порядок надання юридичних послуг в E-advokat

E-advokat в Харкові – унікальний український портал, де можна знайти компетентного адвоката в галузі адміністративного права. Юридична фірма E-advokat дозволяє українцям замовити юридичні послуги онлайн, що стосуються:

 • юридичної консультації;
 • підготовки процесуальних документів на рівні національних та міжнародних судів;
 • представництво в органах державної влади;
 • укладання договорів, статутів та внутрішніх документів підприємства;
 • реєстрація та захист торгових марок;
 • нотаріальні послуги;
 • адміністративна відповідальність;
 • формування договорів, заяв та претензій;
 • реєстрація/ліквідація ФОП, юридичних осіб.

Для того, щоб скористатись юридичною послугою в E-advokat в Харкові, необхідно звернутися за консультацією. Записатись можна за номерами, представленими на сайті.

Адвокатський сервіс

Наші переваги

Переваги адвокатського сервісу E-advokat

Індивідуальний підхід
Справа кожного клієнта унікально, тому наші фахівці виключають шаблонний підхід до ведення справ і аналізують кожну справу до найменших деталей
Досвідчена команда
Наші фахівці - кращі в своїй справі, які стежать за всіма новітніми тенденціями в мінливому законодавстві.
Прозора робота
Чіткі терміни та прозора звітність при виконанні робіт.

80+

Постійних клієнтів

500+

Виграних справ

6+

Кваліфікованих юристів

2350+

Наданих консультацій

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

 • Після смерті батька звернулася за юридичною консультацією відносно виправлення помилок в документах. Завдяки співробітникам юридичного сервісу домоглася виправлення без суду. Мені надали дуже якісну консультацію за помірковані ціни. Залишилась дуже задоволена.

  Вікторія
  Вікторія Пісочин. Харківська область
 • Знайшов ваш юридичний сервіс за рекомендацію знайомого. Справа відносно розлучення. Тільки завдяки адвокату переговорний процес швидко почав набирати обертів і закінчився успішно. Справа навіть не дійшла до суду, хоча здавалося цього не уникнути.

  Іван Анатолійович
  Іван Анатолійович м. Харків
 • У мене була дуже складна справа про позбавлення батьківських прав. Завдяки зусиллям фахівців сервісу все було вирішено на мою користь. Дуже їм вдячний. Ще планую разом з фахівцями пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини.

  Анатолій
  Анатолій м. Люботин
 • Вирішив відкрити свою справу, для чого звернувся за юридичною консультацією. І не пошкодував! Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам. За допомогою фахівців своєї справи мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому.

  Ігор Борисов
  Ігор Борисов Чугуїв. Харківська обл.

Поширені запитання

Запитання адвокату

 • Чи допомагаєте ви в адміністративних спорах з податковою інспекцією?

  Так, адвокати нашого юридичного сервісу спеціалізується на вирішенні податкових спорів.
 • У вирішенні яких адміністративних питань ви надаєте юридичну допомогу?

  Адвокати в E-advokat (Харків) надають професійну допомогу у вирішенні земельних, митних, податкових спорів, питаннях порушення правил дорожнього руху, арешту майна, а також оскарження дій державних органів.
 • Скільки коштує супровід у суді по адміністративній справі в Харкові?

  Участь адвоката у судовому засіданні – від 1 500 грн, супровід у першій інстанції – від 10 000 грн, комплексний супровід в апеляційному чи касаційному суді – від 15 000 грн.
 • Чи захищаєте ви інтереси клієнта під час арешту майна?

  Так, адвокати нашого сервісу спеціалізуються на наданні послуг щодо зняття арешту з рухомого/нерухомого майна.
 • Яка вартість послуг адвоката з адміністративних правопорушень?

  Вартість послуг адвоката залежить від специфіки справи та рівня супроводу. Усна консультація – від 500 грн, письмова – від 1 000 грн, оскарження ухвали суду – від 5 000 грн. Детальну інформацію про те, скільки коштують адвокатські послуги, можна дізнатися по телефону.

Адміністративні справи – це великий та специфічний вид юриспруденції, де вирішуються конфліктні ситуації між фізичними чи юридичними особами та державними органами. Особливість та проблемність в адміністративному процесі в тому, що однією із сторін спору є посадові особи, які значно ускладнюють перебіг розгляду справи та ущемляють права громадян. Більше того, серед населення існує думка про те, що протистояти та боротися з органами державної влади в Україні безглуздо, бо під час розгляду справи суд на боці посадової особи.

Для того, щоб раціонально захищати власні інтереси у справах адміністративного правопорушення, важливо знайти компетентного адвоката по адміністративним справам в Харкові, який має значний успішний досвід протистояння державному свавіллю.

Послуги адвоката по адміністративним справам 

Захист у судових спорах з адміністративного права в Харкові здійснює законний представник – юрист чи адміністративний адвокат. Для оптимального розгляду адміністративної справи та провадження у суді важливо користуватися адвокатською допомогою, адже до його компетенції входить широкий перелік послуг:

 • збирання, оформлення процесуальних довідок, формування доказового пакета документів;
 • юридичне консультування щодо специфіки справи;
 • допомога у розробці стратегії захисту, пошук та збирання доказової бази;
 • супровід адміністративних справ;
 • оскарження ухвали адміністративного суду;
 • зупинення адміністративного суду;
 • подання інтересів відповідача (громадянина, підприємства) у суді.

Таким чином, адвокат по адміністративним справам в Харкові займається анулюванням існуючої постанови, зняттям звинувачень з підопічного. Незважаючи на велику наявність компетентних адвокатів з адміністративних спорів, більша частина населення вважає за недоцільним залучення їх до спорів, тому статистичні дані щодо рішень суду на стороні державного органу. В останні роки тенденція змінюється, адже все більше усвідомлених українців звертається за адвокатською допомогою.

Більше того, органи державної влади у процесі написання протоколів та формування доказової бази провадження про адміністративні правопорушення допускають низку помилок та неточностей. Адміністративне право диктує, що такі документи виконавців не можуть бути визнані доказовою базою через їх недостовірність, але довести цей факт може лише адвокат по адміністративним справам.

Перелік справ із притягненням до адміністративної відповідальності 

Досвід та професіоналізм адвокатів, поінформованість у нюансах специфіки справ та тісний правовий зв’язок дозволяє їм досягти потрібного результату при їх розгляді в суді та відстояти інтереси замовника. Адвокати потрібні під час розгляду таких справ:

 • оскарження існуючих ухвал виконавчих органів;
 • земельні суперечки;
 • порушення митного законодавства;
 • накладення арешту на майно;
 • захист прав громадян;
 • визнання дій державних органів неправомірними;
 • дорожньо-транспортні пригоди, порушення правил дорожнього руху;
 • податкові суперечки.

Вирішення адміністративних спорів регулюється Кодексом про адміністративні правопорушення, Земельним, Податковим, Митним Кодексом та іншими нормативно-правовими актами.

Де замовити послуги з адміністративного права в Харкові 

Юридичний сервіс E-advokat в Харкові надає широкий спектр юридичних послуг та займається захистом інтересів у галузі сімейного права, оформленням внутрішньої документації та цивільним супроводом. У штаті сервісу лише компетентні адвокати, основна мета яких – здобуття позитивного досвіду в судових засіданнях, захист інтересів своїх клієнтів та боротьба з неправомірними діями контролюючих органів.

Формування вартості на послуги адвоката в Е-advokat в Харкові

Вартість надання послуг з адміністративних супроводів залежить від специфіки послуги.

Для клієнтів в Харкові передбачені різні ціни на послуги, що залежать від повноти супроводу, переліку послуг, компетенції представника юриспруденції.